دستگیری هفت نفر در اسپانیا که به داعش سلاح قاچاق میکردند

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
دستگیری هفت نفر در اسپانیا که به داعش سلاح قاچاق میکردند دستگیری هفت نفر در اسپانیا که به داعش سلاح قاچاق میکردند

دستگیری هفت نفر در اسپانیا که به داعش سلاح قاچاق میکردند

              مجموع :اخبار

 اخبار,اخبار داعش,تسلیحات داعش,سلاح داعش,سلاح,دستگیری سلاح داعش

کمک اسپانیا به داعش,فروش سلاح به داعش,فروش فشنگ به داعش,کمک سلاحی به داعش,دستگیری هفت نفر دس اسپانیا,اخبار اسپانیا,اسپانیا,داعش,اخبار مهم اسپانیا,کمک مالی اسپانیا به داعش

گارد غیرنظامی اسپانیا روز دوشنبه اعلام کرد هفت نفر را در یک عملیات ویژه به اتهام قرار دادن تسلیحات در اختیار ستیزه جویان داعش دستگیر کرده است.
به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک از مادرید، این نیروی نظامی در بیانیه ای اعلام کرد جستجوها و کشفیاتی در چارچوب عملیات تارونخا، با همکاری پلیس اروپا (یوروپل)، در سراسر اسپانیا از جمله الیکانته، بارسلونا و لاس پالماس مرکز گران کاناریا انجام شد.
تقریبا 100 سلاح گرم و 21 هزار فشنگ در این عملیات کشف و ضبط شد.
گمان می رود یکی از کارگاه ها برای تعمیر سلاح در الیکانته واقع شده باشد و باور بر آن است که مالاگا مکانی معمول برای فروش سلاح باشد.
افرادی که بازداشت شده اند، متهم به خرید سلاح های قدیمی در خارج، سپس تعمیر آنها و فرستادن مجدد آنها برای فروش در بازار سیاه هستند.
مواضع این گروه از ماه اوت سال 2014 در حملات هوایی ائتلاف تحت رهبری آمریکا هدف قرار گرفته است.
براساس براوردهای تازه یوروپل، پنج هزار اروپایی برای پیوستن به ستیزه جویان عازم خاورمیانه شده اند.


اخبار,اخبار داعش,خبرهای داعش,اخبار امروز داعش,سلاح داعش,تسلیحان داعش,خبرهای مهم داعش,کمک به داعش,راه های کمک به داعش,مبارزه با داعش,چطور با داعش مبارزه بکنیم؟

برچسب ها : اخبار , اخبار داعش , خبرهای داعش , اخبار امروز داعش , سلاح داعش , تسلیحان داعش , خبرهای مهم داعش , کمک به داعش , راه های کمک به داعش , مبارزه با داعش , چطور با داعش مبارزه بکنیم , کمک اسپانیا به داعش , فروش سلاح به داعش , فروش فشنگ به داعش , کمک سلاحی به داعش , دستگیری هفت نفر دس اسپانیا , اخبار اسپانیا , اسپانیا , داعش , اخبار مهم اسپانیا ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام