اعتیاد کودکان 8 ساله انگلیسی به مواد مخدر

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
اعتیاد کودکان 8 ساله انگلیسی به مواد مخدر اعتیاد کودکان 8 ساله انگلیسی به مواد مخدر

اعتیاد کودکان 8 ساله انگلیسی به مواد مخدر

              مجموع :اخبار

 

 سیگاری شدن مدارس انگلیس,معتاد شدن مدارس انگلیس,اعتیاد بچه های کوچولو به سیگار,معتاد شدن کودکان انگلیس به سیگار,معتاد به سیگار شدن,اعتیاد به سیگار,فروش مواد مخدر,مواد مخدر,فروش مواد مخدر در مدارس انگلستان,فروش سیگار در مدارس انگلستانمخدر,بچه های معتاد مواد مخدر,کودکان معتاد به مواد مخدر,کودکان8 ساله معتاد,کودکان9 ساله معتاد,کودکان8 ساله انگلیسی مواد فروش

پلیس انگلیس می‌گوید از صدها کودک دانش آموز در سراسر انگلیس و ولز مواد مخدر ضبط کرده است.

براساس گزارش‌های جمع‌آوری شده از 34 نیروی پلیس، کودکان با حداقل سن 8 سال به خاطر حمل مواد مخدر مانند هروئین، کراک و کوکائین توسط پلیس دستگیر شده‌اند. آمار دلالت بر آن دارند که در طول چهار سال گذشته، 2 هزار مورد از این دستگیری‌ها صورت گرفته است.

این آمار تکان دهنده که با درخواست انجمن دفاع از آزادی مطبوعات انگلیس از پلیس به دست آمده، توسط معلمان انگلیسی تنها به عنوان «نوک یک کوه یخ» توصیف شده است.

قاسم الهاشمی، یک فعال حقوق بشر مستقر در لندن در گفت‌وگو با پرس تی وی این موضوع را بسیار حساس و خطرناک دانست و افزود که در وهله‌ی اول می‌بایست مقامات آموزشی و سپس اولیاء این کودکان را در مورد محافظت از دانش آموزان در برابر اعتیاد، مقصر دانست.

وی تاکید کرد که مدارس به خصوص آن‎هایی که در موضوع توزیع مواد مخدر سابقه‌ای دارند باید یک سیستم بازرسی در این خصوص داشته باشند.

اعتیاد دانش آموزان انگلیس,فروش مواد مخدر

«کریس کیتز»، دبیرکل اتحادیه معلمان گفت که هر مورد از کشف مواد مخدر در مدارس از این جهت که اغلب در مقابل آن‌چه جوانان در خیابان‌ها با آن مواجه می‌شوند مانند نوک کوه یخ است، نگران کننده است.

انجمن دفاع از آزادی مطبوعات از پلیس، نام مواد مخدر، ارزش مالی آن‌ها و نوع مدارسی که درگیر چنین پرونده‌های شده‌اند را در خواست کرده بود. گزارش‌ها حاکی از آن هستند که یک چهارم نیروهای پلیس پاسخی به درخواست این انجمن نداده‌اند.

براساس اطلاعات کسب شده، 625 مورد از کشف مواد مخدر در مدارس مربوط به حشیش بوده است، در حالی که در 27 مورد کوکائین کشف شده است. ال‌اس‌دی، آمفتامین و اکستازی از دیگر مواد مخدری هستند که توسط پلیس از دانش آموزان انگلیسی ضبط شده‌ است. برخی از فعالان حقوق بشر آمار ارائه شده توسط پلیس را صحیح نمی‌دانند.

الهاشمی گفت: «من به آمار و ارقامی که توسط پلیس گزارش شده است اطمینان ندارم. واقعا خوشحال می‌شوم اگر آمار رسمی همین باشد. تصور می‌کنم که آمار واقعی دو یا سه برابر باشد. فکر می‌کنم که عدد ارائه شده (2 هزار مورد) این حقیقت را در باره‌ی این که دانش آموزان در حال مصرف چنین موادی در فضای باز و در مقابل عموم هستند، منعکس نمی‌کند.»

در مدارس هر کدام از مناطق میدلندز غربی، ساری در جنوب شرقی انگلیس، هرتفوردشایر و منچستر بزرگ در شمال غربی انگلستان دو مورد کشف هروئین گزارش شده است.

مواد مخدر,فروش مواد مخدر در مدارس,اخطار سازمان امنیت 

4 مورد از 2 هزار مورد گزارش شده توسط پلیس انگلیس مربوط به کودکان زیر یازده سال است. پلیس از دو کودک 8 و 9 ساله در استافوردشر و یک کودک 10 ساله در یک مدرس ابتدایی در لستر ماده‌ی مخدر ضبط کرده است. یک کودک 10 ساله‌ی دیگر نیز در حالی در منچستر بزرگ دستگیر شده است که به ارزش 5 پوند مواد مخدر همراه خود داشته است.  

همچنین براساس گزارش پلیس، یک نوجوان 14 ساله به خاطر حمل هروئین به ارزش 500 پوند و یک نوجوان 16 ساله‌ی دیگری به دلیل همراه داشتن مواد مخدر به ارزش 330 پوند در منطقه‌ی منچستر بزرگ دستگیر شده‌اند.


 

اخبار,اخبار اجتماعی,اخبارمواد مخدر,مواد مخدر,بچه های معتاد مواد مخدر,کودکان معتاد به مواد مخدر,کودکان8 ساله معتاد,کودکان9 ساله معتاد,کودکان8 ساله انگلیسی مواد فروش,کودکان کوچولوی مواد فروش

برچسب ها : اخبار , اخبار اجتماعی , اخبارمواد مخدر , مواد مخدر , بچه های معتاد مواد مخدر , کودکان معتاد به مواد مخدر , کودکان8 ساله معتاد , کودکان9 ساله معتاد , کودکان8 ساله انگلیسی مواد فروش , کودکان کوچولوی مواد فروش , سیگاری شدن مدارس انگلیس , معتاد شدن مدارس انگلیس , اعتیاد بچه های کوچولو به سیگار , معتاد شدن کودکان انگلیس به سیگار , معتاد به سیگار شدن , اعتیاد به سیگار , فروش مواد مخدر , فروش مواد مخدر در مدارس انگلستان , فروش سیگار در مدارس انگلستان ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام