زن 65 ساله ای که چهار قلو زایید!

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
زن 65 ساله ای که چهار قلو زایید! زن 65 ساله ای که چهار قلو زایید!

زن 65 ساله ای که چهار قلو زایید!

              مجموع :اخبار

 بچه دار شدن زن65 ساله,چهارقلو زاییدن زن 65 ساله

بچه دار شدن توسط تخم گذاری,تخم گذاری مصنوعی,بارداری توسط تخم گذاری مصنوعی,کاشت تخم در رحم مادر,کاشت تخمگ در رحم مادر برای بچه داری,چهارقلو زاییدن پیر زن المانی,پیر زن 65 ساله ای که چهارقلو زایید,پیرزن70 ساله ای که چهارقلو زایید,باردار شدن پیر زن المانی

 

بنا بر گزارش‌ بوی حرم،به نقل از شبکه آلمانی زبان یک زن 65 ساله آلمانی که در حال حاضر مادر 13 فرزند است در دوران بارداری چهارقلوی خود قرار دارد.

آنگرت رونیگ که در برلین زبان انگلیسی و روسی تدریس می‌کند قرار است مسن ترین مادری باشد که تاکنون چهارقلو زاییده است. وی در حال حاضر از پنج همسرش صاحب 13 فرزند است که بزرگترین آنان 44 ساله است.

وی در طول یک سال و نیم گذشته تحت درمان باروری در خارج از کشور قرار گرفت که سرانجام پس از چند مرتبه ناکامی از طریق تلقیح مصنوعی با استفاده از تخمک و اسپرم اهدایی توانست باردار شود.

وی انتظار یک فرزند دیگر را داشت تا برای دختر 9 ساله‌اش که کوچکترین فرزند او است یک خواهر یا برادر بیاورد اما وجود چهارقلو باعث شگفتی وی شد.

شبکه آر.تی.ال آلمان به نقل از او در پاسخ به انتقادات احتمالی به خاطر این تصمیم عجیب وی گزارش داد: «به نظرم این یک تصمیم کاملا شخصی است و هرکس باید خوش برای خودش تصمیم بگیرد و خیلی نباید به حرف دیگران گوش کرد.»

این مادر باردار که دارای هفت نوه است اکنون در بیست و یکمین هفته بارداری خود قرار دارد و مبتلا به هیچگونه عارضه خاصی نیست.

در حال حاضر، مریل فیودل آمریکایی رکورد دار مسن‌ترین زنی است که در سن 55 سالگی چهار قلو زایمان کرده است.

مسن ترین زنی که تاکنون زایمان کرده است یک زن هندی به نام اُمکاری پانوار است که گفته می‌شود در زمان وضع حمل 70 سال داشته است.


اخبار,اخبار اجتماعی,اخبار شگفت انگیز,اخبار جالب,باردار شدن در دوران پیری,باردا شدن زن 55 ساله,باردار شدن زن 70 ساله,باردار شدن زن 65 ساله,چهارقلو زاییدن,عوارض چهارقلو زاییدن

برچسب ها : اخبار , اخبار اجتماعی , اخبار شگفت انگیز , اخبار جالب , باردار شدن در دوران پیری , باردا شدن زن 55 ساله , باردار شدن زن 70 ساله , باردار شدن زن 65 ساله , چهارقلو زاییدن , عوارض چهارقلو زاییدن , بچه دار شدن توسط تخم گذاری , تخم گذاری مصنوعی , بارداری توسط تخم گذاری مصنوعی , کاشت تخم در رحم مادر , کاشت تخمگ در رحم مادر برای بچه داری , چهارقلو زاییدن پیر زن المانی , پیر زن 65 ساله ای که چهارقلو زایید , پیرزن70 ساله ای که چهارقلو زایید , باردار شدن پیر زن المانی ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام