تصاویر و بیوگرافی سمانه پاکدل

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
تصاویر و بیوگرافی سمانه پاکدل تصاویر و بیوگرافی سمانه پاکدل

تصاویر و بیوگرافی سمانه پاکدل

              مجموع :تصاوير

 

سمانه پاکدل

سمانه پاکدل,تصاویر جدید سمانه پاکدل,عکس جدید سمانه پاکدل,new images samaneh pakdel,images samaneh pakdel,samaneh pakdel,samaneh pakdel images,samaneh pakdel pictures,pictures samaneh pakdel,new pictures samaneh pakdel,sex images samaneh pakdel,sex pictuers samaneh pakdel

سمانه پاکدل متولد 1366 است . او یک خواهر و یک برادر دارد . خواهر او سی ساله و برادرش بیست و هفت سال دارد.او تنها عضو مجرد خانواده شان است و فعلا هم قصد ازدواج ندارد . الگوی اخلاقی او در زندگی مادرش است وپرویز پرستویی را هم الگوی خود در بازیگری انتخاب کرده است . از بازیگران مورد علاقه ی او می توان به فاطمه معتمد آریا ، فاطمه گودرزی و حامد بهداد اشاره کرد. سمانه پاکدل سفر را خیلی دوست دارد و علاقه مند است که مدام به سفر داخلی و خارجی رود.

بازیگر نقش مهتاب در مجموعه تلویزیونی “دلنوازان” راهنمایی دقیق حسین سهیلی‌زاده و حضور بازیگران پیشکسوت را بزرگترین کمک به بازیگران جوان در ایفای نقش دانست

samaneh pakdel

سمانه پاکدل درباره بازی در مجموعه تلویزیونی “دلنوازان” به کارگردانی سهیلی‌زاده گفت: خصوصیات اخلاقی مهتاب که دختری احساسی است، اما منطقی تصمیم می‌گیرد و بین احساس و تدبیر توازن را رعایت می‌کند برایم جالب بود و من را برای بازی در این پروژه ترغیب کرد.

وی در ادامه افزود: حضور سهیلی‌زاده و پخش شبانه “دلنوازان” در انتخابم بی‌تاثیر نبود. به هر حال مخاطبان دیدن مجموعه‌های اجتماعی را دوست دارند و این مجموعه هم تعلیق‌های زیادی برای مخاطبان دارد. به نظرم شخصیت مهتاب سفید مطلق نیست و نقاط خاکستری هم دارد مثل قضاوت نادرست او درباره دکتر فرهاد زند.

تصاویر جدید سمانه پاکدل

 

بازیگر نقش مهتاب ادامه داد: مهتاب درونگرا است و سعی می‌کند مشکلاتش را خودش حل کند، چون مادری بیمار و خواهری دارد که بیشتر به دنبال شیطنت است. مهتاب دختری است مستقل که روی پای خودش می‌ایستد. بنابراین سر زدن اشتباهات کمتر از او به دلیل تحصیلات و موقعیت خانوادگی‌اش بیراه هم نیست.

پاکدل ادامه داد: نقش مهتاب را خیلی دوست داشتم و سعی کردم نقش را آنطور که آقای سهیلی‌زاده و فیلمنامه از من می‌خواهد دربیاورم. نقش دختری صبور و متین. مهتاب یک عاشق واقعی است و سنت‌شکنی می‌کند. او عشق خود را با بهزاد نادیده می‌گیرد تا یک ازدواج تحمیلی انجام نشود.

عکس سمانه پاکدل

وی درباره همکاری با سهیلی‌زاده گفت: با توجه به اینکه من به درجه‌ای از بازیگری نرسیده‌ام که بخواهم درباره شخصیتی که بازی می‌کنم نظر بدهم، اما کارگردان مانند پدری مهربان نه تنها به بازیگران هنگام بازی آرامش می‌داد، بلکه برای تمام صحنه‌ها از نظر بازیگران هم استفاده می‌کرد و می‌خواست دیالوگ‌ها را آنطور که راحت‌ترند، اما صحیح بیان کنند.

این بازیگر درباره حضور بازیگران پیشکسوت همچون پرویز فلاحی‌پور گفت: نمی‌دانم چگونه از کمک بازیگرانی چون آقای فلاحی‌پور، خانم کوثری و… تشکر کنم. آنها نهایت همکاری را با بازیگران جوان کردند. از زحمات سهیلی‌زاده کارگردان، ایرج محمدی و مهران مهام تهیه‌کنندگان و امیر سلیمانی دستیار کارگردان قدردانی می‌کنم که کمک زیادی به من کردند.

images for samaneh pakdel

تصاویر و بیوگرافی سمانه پاکدل

samaneh pakdel images

تصاویر و بیوگرافی سمانه پاکدل

new images samaneh pakdel

تصاویر و بیوگرافی سمانه پاکدل

new Pictures samaneh pakdel

تصاویر و بیوگرافی سمانه پاکدل

samaneh pakdel Pictures

تصاویر و بیوگرافی سمانه پاکدل

samaneh pakdel sex Pictures

تصاویر و بیوگرافی سمانه پاکدل


تصاویر سکس سمانه پاکدل,تصاویر لخت سمانه پاکدل,عکس لخت سمانه پاکدل,خبر مرگ سمانه پاکدل,اخبار مرگ سمانه پاکدل,خبر فوت سمانه پاکدل,اخبار فوت سمانه پاکدل

برچسب ها : سمانه پاکدل , تصاویر جدید سمانه پاکدل , عکس جدید سمانه پاکدل , new images samaneh pakdel , images samaneh pakdel , samaneh pakdel , samaneh pakdel images , new pictures samaneh pakdel , sex images samaneh pakdel , sex pictuers samaneh pakdel , خبر مرگ سمانه پاکدل , اخبار مرگ سمانه پاکدل , خبر فوت سمانه پاکدل , اخبار فوت سمانه پاکدل , صفحه شخصی سمانه پاکدل , سایت شخصی سمانه پاکدل , تصاویر خانوادگی سمانه پاکدل , عکس های دیده نشده سمانه پاکدل , تصاویر دیده نشده سمانه پاکدل ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام