زایمان عجیب یک زن در خیابان

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
زایمان عجیب یک زن در خیابان زایمان عجیب یک زن در خیابان

زایمان عجیب یک زن در خیابان

              مجموع :اخبار

 

زایمان زن در خیابان,زایمان در خیابان,زایمان زنی در خیابان,Delivery in the street

زایمان در خیابان,زایمان زنی در خیابان,بچه دار شدن زنی در خیابان,زایمان زن,خیابان,زایمان زن به دست شوهرش,پدر فداکار,پدری فداکاری که زنش را زایمان کرد,زایمان نوزاد در خیابان

آوردن یک نوزاد به این دنیا، باید یک راه دوطرفه برای پدر و مادرهای امروزی باشد. به گزارش نازوب، این زوج بیچاره، وقتی مجبور شدند در پیاده رویی در گانگژو، مرکز استان گوانگدونگ در جنوب شرقی چین، نوزاد خود را به دنیا بیاورند، به معنای واقعی این عبارت پی بردند.

شوهر قهرمان: این زوج، در راه بیمارستان بودند که زن بطور ناگهانی غش کرد و با فشاری که متحمل شد توانست نوزادش را به دنیا بیاورد.

زمانی که فرق سر نوزاد شروع به بیرون آمدن کرد، هنوز راه طولانی مانده بود تا به دنیا بیاید؛ آنها تشخیص دادند که هیچ راهی جز آزاد کردن وی از موضع ندارند.
پدر نوزاد، فورا به یک کلینیک دندانپزشکی در همان نزدیکی رفت و درخواست کمک کرد، اما دندانپزشکان داخل کلینیک به وی گفتند که هیچ علمی در رابطه با زایمان ندارند.

پدر نوزاد، مقداری روکش و ملافه از ساکنان محلی گرفت و خودش نوزاد را نجات داد.

زایمان بچه به دست پدر,زایمان زنی در خیابان به دست شوهرش

موفقیت: قبل از رسیدن آمبولانس برای رساندن این خانواده جوان به بیمارستان، نوزاد، سالم و سلامت به دنیا آمد.

در حالی که آنها منتظر آمبولانس شدند، پدر نوزاد بعنوان ماما عمل کرد و با یک دوز تشویق و دلگرمی عابرانی که دورش جمع شده و نظاره گر صحنه بودند، خودش نوزاد را به دنیا آورد.
نوزاد با موفقیت متولد شد و همراه مادرش برای چکاب به بیمارستان منتقل گردید. یکی از حاضران در صحنه گفت: “وی قادر نبود نوزاد را بیشتر از آن نگه دارد، به این ترتیب همسرش کتش را درآورد و با مقداری ملافه که ساکنان محلی برایش آوردند، کاری را که مجبور شد انجام دهد، به پایان رساند.

اخبار,اخبار اجتماعی,اخبار جالب,خبرهای جالب,اخبار شگفت انگیز,خبرهای شگفت انگیز,خبرزایمان زن در خیابان,اخبار زایمان زن در خیابان,زایمان کردن زن به دست شوهرش,پدری که زنش را در خیابان زایمان کرد

برچسب ها : زایمان در خیابان , زایمان زنی در خیابان , بچه دار شدن زنی در خیابان , زایمان زن , خیابان , زایمان زن به دست شوهرش , پدر فداکار , پدری فداکاری که زنش را زایمان کرد , زایمان نوزاد در خیابان , اخبار , اخبار اجتماعی , اخبار جالب , خبرهای جالب , اخبار شگفت انگیز , خبرهای شگفت انگیز , خبرزایمان زن در خیابان , اخبار زایمان زن در خیابان , زایمان کردن زن به دست شوهرش , پدری که زنش را در خیابان زایمان کرد ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام