آرایش مردانه یا زنانه؟!

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
آرایش مردانه یا زنانه؟! آرایش مردانه یا زنانه؟!

آرایش مردانه یا زنانه؟!

              مجموع :اخبار

 

آرایش مرد,آرایش مردانه,آرایش مرد بیشتر است یا زن؟

آرایش,آرایش مردانه,آرایش مرد,مردان زیاد آرایش میکنند یا زنان؟,درصد آرایش مردان نسبت به زنان,درصد آرایش زنان نسبت به مردان,میزان آرایش زنان,میزان آرایش مردان,آموزش آرایش مردان

در آرایش، مردان غربی از زنان پیشی گرفته اند  در عین حال سه درصد از مردان نیز از مواد آرایشی مخصوص زنان مانند رژ لب، لاک ناخن و کرم پودر استفاده می کنند. همچنین مردان اروپایی ماهانه دست کم 40 یورو در زمینه زیبایی هزینه می کند.
در دیدگاه غرب، این که مردان نیازی به آرایش ندارند، باوریست که پژوهشهای اخیر بر غلط بودن آن صحه گذارده است.
به گزارش برنا، امروزه مردان غربی بیشتر از زنان ساعات روزمره خود را صرف آرایش و زیبایی

می کنند. مردان بیشتر از زنان دوش می گیرند و کمتر مردی پیدا می شود که بدون استفاده از کرم و ادوکلن از خانه خارج شود، آنها حتی از کرم پودرها و رژ لب نیز استفاده می کنند.

براساس نظرسنجی های جدید منتشر شده در آلمان، مردان زمان بیشتری را نسبت به زنان ( روزانه دست کم 30 دقیقه) در حمام به سر می برند. مردان روزانه بطور متوسط 17 دقیقه از زمان خود را صرف نظافت بدن و 13 دقیقه را نیز صرف پرداختن به صورت خود و یا آرایش کردن می کنند.
این در حالی است که متوسط مجموع این زمانها در بین زنان کمتر از 26 دقیقه است. این نظرسنجی که توسط اتحادیه لوازم بهداشتی و آرایشی آلمان انجام شده نشان می دهد این موضوع که مردان نیازی به آرایش نداشته و کمتر از زنان در امور مربوط به زیبایی زمان صرف می کنند، عقیده ای نادرست است.
این گزارش می افزاید مردان در امور دیگری نیز از زنان پیشی گرفته اند. بعنوان نمونه بیش از 10 تن از 12 مرد مورد سوال در این نظرسنجی ابراز داشته اند که تا کنون خود را آرایش کرده، حداقل یکبار در انستیتوهای زیبایی بوده و یا عمل زیبایی انجام داده اند.
در عین حال سه درصد از مردان نیز از مواد آرایشی مخصوص زنان مانند رژ لب، لاک ناخن و کرم پودر استفاده می کنند. همچنین مردان اروپایی ماهانه دست کم 40 یورو در زمینه زیبایی هزینه می کند.

این نظرسنجی در میان حدود 2 هزار مرد بالای 18 سال آلمانی در فاصله زمانی ماههای آوریل تا می سال جاری میلادی انجام شده است.

اخبار,اخبار اجتماعی,اخبار آرایش,آرایشگران مرد بیشتر است یا زن,تعداد آرایش های مردانه بیشتر است یا زنانه,آرایش مرد از زن پیشی گرفت,چرا مردان آرایش میکنند؟,چرا زنان آرایش میکنند؟,مردان نیازی به آرایش دارند؟
برچسب ها : آرایش , آرایش مردانه , آرایش مرد , مردان زیاد آرایش میکنند یا زنان , درصد آرایش مردان نسبت به زنان , درصد آرایش زنان نسبت به مردان , میزان آرایش زنان , میزان آرایش مردان , آموزش آرایش مردان , اخبار , اخبار اجتماعی , اخبار آرایش , آرایشگران مرد بیشتر است یا زن , تعداد آرایش های مردانه بیشتر است یا زنانه , آرایش مرد از زن پیشی گرفت , چرا مردان آرایش میکنند , چرا زنان آرایش میکنند , مردان نیازی به آرایش دارند ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام