زنان یمنی در مقابل حمله عربستان به یمن دفاع کردند

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
زنان یمنی در مقابل حمله عربستان به یمن دفاع کردند زنان یمنی در مقابل حمله عربستان به یمن دفاع کردند

زنان یمنی در مقابل حمله عربستان به یمن دفاع کردند

              مجموع :اخبار

 

زنان یمنی,مقابله زنان یمنی با حمله عربستان,زنان یمنی جنگجو

اخبار,اخبار بین الملل,اخبار عربستان,اخبار یمن,حمله عربستان به یمن,دلیل اصلی حمله عربستان به یمن,دلیل حمله هوایی سعودی ها به یمن,حمله هوایی یمن,جنگ هوایی عربستان و یمن

حملات هوایی نیروهای موسوم به ائتلاف عربی به رهبری عربستان سعودی ضد یمن برای هفتمین روز متوالی ادامه یافت. در این حملات برخی از کارخانه های تولید مواد غذایی و چند تاسیسات متعلق به ارتش یمن در دو استان لحج و حدیده هدف قرار گرفت.
یک شهروند یمنی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما در صنعا با محکوم کردن حمله به مردم گفت : حمله به غیرنظامیان ، کودکان و منازل مسکونی حرام است.
دیگر شهروند یمنی می گوید: هدف قرار دادن مراکز خدماتی و اماکن عمومی ، این روزها عادی شدهاست . دشمنان یمن ایستگاه ها و نیروگاه های تولید برق را بمباران می کنند اما مردم یمن راه خود را انتخاب کرده اند و متجاوزان روزی باید پاسخگو باشند.
در همین حال بسیج مردمی برای مقابله با حملات به یمن همچنان ادامه دارد و در این بین نقش زنان در پشتیبانی از مردان یمنی برای مقابله با این حملات بیش از پیش نمایان شده است.
سامیه الاحمدی عضو رهبری اتحادیه زنان یمن گفت: نقش زنان یمنی همزمان با ادامه حملات جنگنده های آل سعود به یمن پر رنگتر و حضور آنان گسترده تر شده است . آل سعود دشمن دیرینه مردم یمن است.
در بعد سیاسی منابع دیپلماتیک اعلام کردند کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس در حال آماده کردن و ارائه طرح قطعنامه ای در شورای امنیت برای مجازات عبدالملک الحوثی رهبر گروه انصار الله یمن هستند. این در حالی است که شبکه های اجتماعی در اینترنت به طور گسترده حملات هوایی به مردم یمن را محکوم می کنند.
گزارش تصویری دارد

منبع : دلتا نیوز


تعداد کشته های حمله هوایی عربستان به یمن,تعداد مجروحین حملات عربستان به یمن,جنگ عربستان و یمن,بسیج مردمی یمن,بسیج زنان یمن,مقابله ارتش یمن با عربستان

برچسب ها : اخبار , اخبار بین الملل , اخبار عربستان , اخبار یمن , حمله عربستان به یمن , دلیل اصلی حمله عربستان به یمن , دلیل حمله هوایی سعودی ها به یمن , حمله هوایی یمن , تعداد کشته های حمله هوایی عربستان به یمن , تعداد مجروحین حملات عربستان به یمن , جنگ عربستان و یمن , بسیج مردمی یمن , بسیج زنان یمن , مقابله ارتش یمن با عربستان , جنگ هوایی عربستان و یمن ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام