چین خواستار تسریع در مذاکرات هسته ای شد

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
چین خواستار تسریع در مذاکرات هسته ای شد چین خواستار تسریع در مذاکرات هسته ای شد

چین خواستار تسریع در مذاکرات هسته ای شد

              مجموع :اخبار

 چین و ایران,مذاکرات چین و ایران,اخبار چین و ایران,پرچم چین و ایران

چین و ایران,اخبار چین و ایران,اخبار,اخبار امروز,اخبار مهم امروز,اخبار چین و ایران,وزارت امور خارجه چین,وزیر امور خارجه چین

به گزارش خبرگزاری شین هوا از لوزان ، وانگ یی وزیر امور خارجه چین روز یکشنبه از همه طرف های دخیل در مذاکرات درباره برنامه هسته ای ایران خواست از فرصت به دست آمده استفاده کنند و با انعطاف پذیری و اراده سیاسی در جهت به نتیجه رساندن مذاکرات هسته ای ایران گام بردارند.
وانگ صبح روز یکشنبه وارد شهر لوزان سوییس شد و این اظهارات را در مذاکرات دوجانبه خود با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران بیان کرد که یک ساعت طول کشید.
وزیر امور خارجه چین تصریح کرد در مذاکرات ایران پیشرفت قابل توجهی به دست آمده است و دستیابی به یک موافقتنامه جامع به سود همه طرف ها ازجمله ایران است.
وانگ افزود چین که موضعی بیطرفانه و عادلانه را دنبال می کند به همکاری با تلاش های مثبت در جهت پیشبرد این مذاکرات ادامه خواهد داد.
وی در مذاکرات با جان کری وزیر امور خارجه آمریکا نیز از همه طرف ها خواست از این فرصت مذاکرات برای حل مسائل مهم باقی مانده استفاده کنند و به موافقتنامه ای دست یابند که قابل پذیرش برای همه طرف ها باشد.
وانگ همچنین مذاکراتی دوجانبه را نیز با همتاهای خود از فرانسه ، آلمان ، اتحادیه اروپا و روسیه برگزار کرد.
وی تاکید کرد این مذاکرات نفس گیر وارد مرحله نهایی شده است و همه طرف ها باید برای یک تصمیم سیاسی قطعی با یکدیگر همکاری کنند.

منبع : پارسی نیوز
چین خواستار تسریع مذاکرات هسته ای ایران شد,سیاست چین در مقابل ایران,سیاست چین در مقابل مذاکرات هسته ای ایران,راهبرد کشور چین,اخبار امروز چین و ایران,دیدار وزارت خارجه ایران با چین

برچسب ها : چین و ایران , اخبار چین و ایران , اخبار , اخبار امروز , اخبار مهم امروز , وزارت امور خارجه چین , وزیر امور خارجه چین , چین خواستار تسریع مذاکرات هسته ای ایران شد , سیاست چین در مقابل ایران , سیاست چین در مقابل مذاکرات هسته ای ایران , راهبرد کشور چین , اخبار امروز چین و ایران , دیدار وزارت خارجه ایران با چین ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام