اسپری عجیبی که مردان را با احساس میکند!

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
عجیب ترین اسپری که مردان را با احساس میکند! عجیب ترین اسپری که مردان را با احساس میکند!

اسپری که مردان را احساساتی میکند

              مجموع :زناشويي

  

بالا بردن احساسات مرد,روابط زناشویی,اسپری احساس

زناشویی,روابط زناشویی,داروی با احساس کننده مردان,داروی بالا برنده احساسات مردان,قرص بالا برنده احساسات مردان,قرص احساس

دانشمندان یک اسپری هورمونی ساخته اند که مردان را مانند زنان حساس کرده و آنها را عاطفی تر و دلسوز تر می‌کند.
دانشمندان با استفاده از یک هورمون خاص توانسته اند تغییرات زیادی در احساسات مردان به وجود آورده و آن ها را مانند زنان دلسوز و حساس کنند.
محققان آلمانی هورمون اکسیتوسین را در بینی 24 مرد اسپری کرده و سپس تصاویر احساسی مانند یک کودک گریان ، یک دختربچه که گربه خود را در آغوش گرفته است یا یک مرد غمگین را به آنها نشان دادند. سپس واکنش این افراد با گروه دیگری از مردان که این اسپری را دریافت نکرده بودند مقایسه شد.
دانشمندان متوجه شدند این اسپری چنان تاثیری روی احساسات مردان دارد و آن ها به گونه ای احساس همدلی و دلسوزی از خود نشان می‌دهند که در حالت طبیعی باید از زنان انتظار داشت.
اکسیتوسین هورمونی است که در هنگام بارداری زنان منتشر می‌شود و به آن ها در ارتباط برقرار کردن با کودک تازه متولد شده کمک می‌کند.
این تحقیقات که در دانشگاه بان انجام شده و در نشریه نوروساینس به چاپ رسیده است نشان می‌دهد که اکسیتوسین در احساسات انسان ها نقش بسیار مهمی‌دارد . قرار است این اسپری به زودی در اینترنت به فروش برسد.
داروی احساس,بالا بردن احساس,حساس کردن مردان,با احساس کردن مردان,آموزش با احساس کردن مردان,اسپری احساس,اسپری با احساس کردن مردان
برچسب ها : هورمون اکسیتوسین , زناشویی , روابط زناشویی , داروی با احساس کننده مردان , داروی بالا برنده احساسات مردان , قرص بالا برنده احساسات مردان , قرص احساس , داروی احساس , بالا بردن احساس , حساس کردن مردان , با احساس کردن مردان , آموزش با احساس کردن مردان , اسپری احساس , اسپری با احساس کردن مردان ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام