تولد عجیب سه فرزند در یک زمان معین!

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
عجیب ترین تولد دنیا!! عجیب ترین تولد دنیا!!

عجیب ترین تولد دنیا!!

              مجموع :خواندنی دیدنی

 تولد,تولد سه فرزند در یک زمان,تولد سه فرزند در یک زمان مساوی,خواندنی دیدنی

اخبار,اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,خبرهای عجیب,خبرهای جالب,اخبار جالب,اخبار تولد عجیب,تولد عجیب سه فرزند در یک زمان

به گزارش بوی حرم ساعت عجیب تولد 3 دختر لوری دیرسلی تعجب پزشکان را برانگیخته است. هر سه فرزند این زن دقیقا در ساعت 7:43 دقیقه متولد شده اند.
 
به اعتقاد کارشناسان این اتفاق بسیار نادر است و از هر یک میلیون مورد در سراسر جهان، فقط یکی ممکن است به این حالت شبیه باشد. بزرگ ترین فرزند لوری به نام الا در تاریخ 10 اکتبر سال 2005 و دقیقا در ساعت 7:43 دقیقه متولد شد.
فرزند دوم او نیز که اوی نام دارد، باز هم درست در همین ساعت در سال 2007 به دنیا آمد. سر انجام آخرین کودک او هم به نام هریسون امسال در همین ساعت پا به این دنیا گذاشت.

نکته جالب این است که پرستاران بیمارستان می دانستند 2 فرزند قبلی این زن درست در یک ساعت خاص متولد شده بودند. به همین دلیل بی صبرانه منتظر بودند تا زمان تولد آخرین فرزند را ببینند. اما در نهایت شگفتی سومین کودک هم درست سر وقت در شهر منچستر انگلستان به دنیا آمد.

منبع : ایران ناز

متولد شدن سه فرزند در یک زمان,عجیب ترین مدل های تولد,تولد سه فرزند,مادر عجیب دنیا,عجیب ترین اخبار دنیا,عجیب ترین خبرهای دنیا

برچسب ها : اخبار , اخبار اجتماعی , خبرهای اجتماعی , خبرهای عجیب , خبرهای جالب , اخبار جالب , اخبار تولد عجیب , تولد عجیب سه فرزند در یک زمان , متولد شدن سه فرزند در یک زمان , عجیب ترین مدل های تولد , تولد سه فرزند , مادر عجیب دنیا , عجیب ترین اخبار دنیا , عجیب ترین خبرهای دنیا ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام