پدر مستی که نوزادش را داخل فر سوزاند!

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
پدر مستی که نوزادش را داخل فر سوزاند! پدر مستی که نوزادش را داخل فر سوزاند!

پدر مستی که نوزادش را داخل فر سوزاند!

              مجموع :اخبار

 

سوزاندن نوزاد داخل فر,پدر معتادی که نوزادش را داخل فر سوزاند,اخبار سوزاندن نوزاد داخل فر

اخبار,اخبار جالب,اخبار خنده دار,اخبار دیدنی,خبرهای جالب,قرار دادن نوزاد داخل فر,مرد مستی که نوزادش را سوزاند,اخبار مردی که نوزادش را سوزاند,خبرمردی که نوزادش را سوزاند

نوزاد پسری که پدرش او را داخل فر قرار داده بود، از مرگ حتمی نجات یافت.
به گزارش خبرآنلاین، پدر آمریکایی این نوزاد در شب حادثه مست بود. او نوزاد خود را داخل فر قرار داد و درب آن را محکم بست، اما فراموش کرد آن را روشن کند. پلیس پدر 33 ساله این نوزاد را به اتهام سنگدلی درجه یک بازداشت کرد و برای آزادی او 10 هزار دلار  ودیعه تعیین کرد.
مرد آمریکایی شب حادثه در رستوران محل کارش ماریجوانا مصرف کرده بود. او زمانی که به خانه آمد، با مادر نوزاد مواد الکلی مصرف کرد. این زن ساعاتی بعد خوابید، اما مرد آمریکایی به مصرف مشروبات الکلی ادامه داد.
مادر کودک در ساعت 5:30 دقیقه بامداد به صدای گریه نوزاد از خواب بیدار شد و متوجه شد او داخل فر است.
این نوزاد که در طول شب داخل فر بوده، با آمبولانس به بیمارستان انتقال یافت و پس از انجام آزمایشات لازم مشخص شد که او سالم است.
پدر این کودک پس از وقوع این ماجرا با بخش معالجه بحران‌های روانی اورژانس تماس گرفت و گفت: نوزاد را داخل فر قرار داده است. زمانی که مسئولان این بخش موضوع را با اداره پلیس در میان نهادند، ماموران این مرد را بازداشت کردند.
مرد آمریکایی در این باره گفت: رفتارش پیامد مصرف ماریجوآناهایی بود که با ماده توهم‌زا مخلوط شده بود .سازمان خدمات اجتماعی حق حضانت نوزاد را از والدینش گرفت و او را به اقوامش سپرد.

منبع : خبر آنلاین
اخبار مردی که بچه اش را سوزاند,خبر مردی که بچه اش را سوزاند,خبرمرد معتادی که بچه اش را سوزاند,اخبار مرد معتادی که بچه اش را سوزاند
برچسب ها : اخبار , اخبار جالب , اخبار خنده دار , اخبار دیدنی , خبرهای جالب , قرار دادن نوزاد داخل فر , مرد مستی که نوزادش را سوزاند , اخبار مردی که نوزادش را سوزاند , خبرمردی که نوزادش را سوزاند , اخبار مردی که بچه اش را سوزاند , خبر مردی که بچه اش را سوزاند , خبرمرد معتادی که بچه اش را سوزاند , اخبار مرد معتادی که بچه اش را سوزاند ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام