هکرهای داعش تمام اطلاعات آمریکایی ها را دزدیدند!

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
هکرهای داعش تمام اطلاعات آمریکایی ها را دزدیدند! هکرهای داعش تمام اطلاعات آمریکایی ها را دزدیدند!

هکرهای داعش تمام اطلاعات آمریکایی ها را دزدیدند!

              مجموع :اخبار

 

داعش,اخبار داعش,خبرهای داعش,هکر داعشی,هکرهای داعش

اخبار,اخبار داعش,خبرهای داعش,اخبار مهم داعش,اخبار امروز داعش,هکر داعشی,هکر های داعشی,حمله هکر های داعشی به اطلاعات شخصی

گروه موسوم به هکرهای داعش، اطلاعات شخصی صدها نظامی آمریکایی را منتشر کرد.
به گزارش شبکه تلویزیونی الجزیره انگلیسی، «اندی گالاکِر» خبرنگار شبکه از واشنگتن گزارش داد وجود گروه موسوم به «سپاه هکرهای دولت اسلامی» هنوز تأیید نشده و منبع تهدیدهای آن نیز نامشخص است. با وجود این، این گروه اطلاعات مربوط به صد نفر از پرسنل ارتش از جمله نام، آدرس و در برخی موارد درجه نظامی آنها را بر روی اینترنت فاش کرده است.
آنها با این کار قصد دارند هواداران باصطلاح «تک رو» داعش را به کشتار این مقامات نظامی تشویق کنند. در پایگاه اینترنتی سپاه هکرهای داعش نوشته شده است: « آنها را در سرزمین های خودشان قتل عام کنید؛ زمانی که در خیابان های کشورشان قدم می زنند، تا سرحد مرگ با چاقو به آنها ضربه بزنید».
این مسئله برای مقامات آمریکا بسیار نگران کننده است. «سپاه هکرهای دولت اسلامی» اعلام کرد برای دستیابی به این اطلاعات، وبسایت های نظامی را هک کرده است. با وجود این، مسئولان وزارت دفاع آمریکا معتقدند احتمالاً این گونه نیست و بخش زیادی از اطلاعات مانند نام و آدرس های پرسنل ارتش آمریکا در رسانه های اجتماعی موجود است و نام برخی از این افراد حتی در مقاله های روزنامه ها نیز منتشر شده است. از قضا، اکثر این صد نفر نیز در حملات هوایی داخل سوریه، عراق و یمن نقش داشته اند. اما روشن است که این مسئله، نگرانی مقامات آمریکا را برانگیخته است و آنها با خانواده های همه این افراد تماس گرفته اند. همچنین به پرسنل نظامی یادآوری کردند که درباره انتشار پیام ها و اطلاعات شخصی خود در رسانه های اجتماعی مراقب باشند.


هکر داعشی,هک کردن داعشی ها,اخبار هک,اخبار هکری,خبرهای هکری,مهمترین اخبار امروز,مهم ترین خبرهای سیاسی امروز,سیاسی ترین خبرهای امروز,اخبار امروز داعش

منبع : iribnews.ir

برچسب ها : اخبار , اخبار داعش , خبرهای داعش , اخبار مهم داعش , اخبار امروز داعش , هکر داعشی , هکر های داعشی , حمله هکر های داعشی به اطلاعات شخصی , هک کردن داعشی ها , اخبار هک , اخبار هکری , خبرهای هکری , مهمترین اخبار امروز , مهم ترین خبرهای سیاسی امروز , سیاسی ترین خبرهای امروز ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام