close
چت روم
ایا اونی که من دوسش دارم منو دوس داره؟!
تبلیغات

 ست سارافون و دامن شلواری

موضوعات
رتبه سايت درگوگل

فروشگان سايت
پيوندهاي روزانه
آخرين مطالب ارسالي
مطالب پربازديد
تبليغات

 

کفش دخترانه اسپورت نایک مدل Avocado

 

کفش,مدل کفش,کفش نایک,کفش دخترانه,کفش دخترانه نایک

 

قيمت فقـط : 35000 تـومـان  پرداخت وجه بعد از تحويل درب منزل شــما

توضيحات بيشتر

ست تاپ و شلوارک طرح ferrari مدل niko


تاپ و شلوار ست مردانه,مدل تاپ و شلوار مردانه,جدیدترین مدل تاپ مردانه,مدل شلوارک مردانه

 

قيمت فقـط :   28000وجه بعد از تحويل درب منزل شــما تصفیه کن خانگی آب


سفیدکننده و پولیش دندان لوما

 

سفید کننده دندان,دستگاه سفید کننده دندان,پولیش دندان,سفید کردن دندان


قيمت فقـط :25000پرداخت وجه بعد از تحويل درب منزل شــما
توضيحات بيشتر

 


درباره : دانستنی های قبل ازدواج ,
بازديد : 1301 | تاريخ : شنبه 01 فروردين 1394 زمان : 0:5 |

ایا اونی که من دوسش دارم منو دوس داره؟!

              مجموع :زناشويي

 

عشق من,دوست داشتن,ایا منو دوس داره؟,آیا اونی که من دوسش دارم منو دوس داره؟

ایا دوس پسرم منو دوس داره؟,آیا دوس دخترم منو دوس داره؟,ازکجا بدونم دوس پسرم دوسم داره؟,ازکجا بفهمم دوس دخترم دوسم داره؟,ایا اونی که بهش علاقه دارم بهم علاقه داره؟,ایا اونی که من بهش فکر میکنم به من فکر میکنه؟

شاید گاهی در مورد احساساتی که نسبت به یک فرد خاص دارید دچار تردید شوید و ندانید که آیا واقعا عاشق شده‌اید یا نه؟!

عشق چیزی فراتر از یک حس خوشایند صرف و رضایت نسبت به حضور فرد است. مطالعه روی زوج‌های موفق، اثبات کرده که ثبات یک رابطه و موفقیت آن، به سرمایه‌گذاری و تعهد دو‌جانبه نیاز دارد. اگر عشق یعنی احساس شوق و تمایل، امنیت و راحتی، تعهد یعنی یک تصمیم حیاتی که فرد باید برای عملی شدن این احساسات بگیرد. عشق برای شکوفا شدن و به مرز ثبات و سلامت رسیدن، نیازمند پشتیبانی تعهد است.


آنچه در ادامه می‌خوانید، در مورد نشانه‌های عشق و دلبستگی یک بینش کلی (مبتنی بر تحقیق) به شما می‌دهد تا بتوانید در مورد احساسات خود مطمئن شوید.

1) نسبت به آن فرد اعتیاد دارید
عشق حتی روی مغز انسان هم اثر می‌گذارد. به محض آغاز یک رابطه عاطفی، آن منطقه از مغز که مربوط به ایجاد احساس سرخوشی و رضایت‌مندی می‌شود، شروع به فعالیت می‌کند. علاوه ‌بر این قسمت، ناحیه دیگری در مغز که مربوط به برانگیختن افکار وسوسه‌انگیز است نیز فعال می‌شود. رفته‌رفته با عمیق‌تر شدن رابطه و طولانی‌تر شدن عمر آن، اگرچه افکار وسوسه‌انگیز ممکن است به شدت قبل نباشند، ولی حس سرخوشی و رضایت‌مندی با همان شدت قبل، حتی با فکر کردن به طرف مقابل، در انسان ایجاد می‌شود.

2) واقعا می‌خواهید که خانواده و دوستانتان آن فرد را دوست داشته باشند
اگر از اینکه خانواده و اطرافیانتان طرز فکر مثبتی در مورد شخص مورد علاقه‌تان دارند، لذت می‌برید، این خود نشان‌دهنده این واقعیت است که شما شدیدا مجذوب او شده‌اید و علاقه‌تان نسبت به وی رو به افزایش است.

3) روی آینده با او فکر می کنید
وقتی عاشق می شوید نمی توانید آینده را بدون او تصور کنید. کار از تصور هم می گذرد و برای آینده مشترک شروع به برنامه ریزی می کنید. از افعال جمع استفاده می کنید و سعی دارید همه چیز را مشترکا جلو ببرید. برای آینده، با یکدیگر نقشه می کشید و سعی می کنید آنها را عملی کنید.

اگر حقیقتا عاشق کسی باشید، از مشاهده پیشرفت‌های او در زمینه آنچه خود از انجامش ناتوان هستید، به قدری احساس خوشحالی و رضایت می‌کنید که انگار خودتان به آن موفقیت دست پیدا کرده‌اید

4) پیروزی‌های او را جشن می‌گیرید (هرچند زمانی که خودتان شکست خورده باشید)
اگر حقیقتا عاشق کسی باشید، از مشاهده پیشرفت‌های او در زمینه آنچه خود از انجامش ناتوان هستید، به قدری احساس خوشحالی و رضایت می‌کنید که انگار خودتان به آن موفقیت دست پیدا کرده‌اید. چرا که یک زوج عاشق یکدیگر را جزئی از وجود خود می‌دانند و از اینکه شاهد پیروزی هم در عرصه‌های دشوار باشند، به جای احساس سرخوردگی و بی‌کفایتی (به خاطر عدم موفقیت خود) احساس غرور و شادی می‌کنند.

5)با تمام وجود یکدیگر را دوست دارید
دوست داشتن با عشق متفاوت است اما لازمه یک عشق واقعی، دوست داشتن است. در حقیقت عشق یعنی دوست داشتن دو‌سویه؛ زمانی که هر دو نفرتان به وضوح به هم علاقه دارید. به علاوه، وقتی شخصیت طرف مقابل را کاملا پسندیده و بی‌نقص می‌پندارید، این یک نشانه بارز است که اثبات می‌کند عاشق او شده‌اید.

6) وقتی از هم دور هستید واقعا دلتنگ می‌شوید
اینکه چقدر دلتان برای یک نفر تنگ می‌شود، مهم‌ترین معیاری است که نشان می‌دهد تا چه اندازه عاشق او هستید.

7) حسادت می کنید
عشق همیشه حسادت را همراه خود دارد که ناشی از حس تملک و مال خود دانستن است. مردها این احساس را به تعصب و غیرت تعبیر می کنند و زن ها اسم آن را حسادت زنانه می گذارند. وقتی عمیقا کسی را دوست دارید از فکر این که او متعلق به کسی دیگر باشد یا کسی بخواهد به او نزدیک شود آزار می بینید. این البته اگر شکل افراطی به خود بگیرد، مخل رابطه است اما در صورتی که به اندازه طبیعی باشد می تواند نشان دهد شما در مسیر «ما» شدن قرار گرفته اید.

8) در خلال شناخت وی، حس بهتری نسبت به خودتان پیدا می کنید
وقتی کسی عاشق می‌شود، به‌طور کل حسی که نسبت به خود‌ش دارد، دستخوش تغییر می‌شود. به عبارت دیگر، منِ قبل از عشق با منِ بعد از ورود به عرصه عشق، متفاوت است. این اتفاق ویژگی‌های شخصیتی جدیدی را در شما ایجاد می‌کند، چیزهایی که به آنها اهمیت می‌دهید، سبک زندگی‌تان، عادت‌هایتان و... تغییر خواهد کرد که این امر نتیجه تاثیری است که شخصیت فرد مقابل در شما ایجاد کرده است. حال اگر این تغییرات مثبت باشد به‌گونه‌ای که حتی اطرافیانتان نیز متوجه آن شده باشند و خودتان هم تصور بهتری از خود پیدا کرده باشید، بدون شک این رابطه یک عشق درست و سالم را در‌بر‌دارد.

ازکجا بدونم کی دوستم داره؟,ازکجا بدونم خواستگارم دوسم داره؟,عشق واقعی چیه؟,ازکجا بدونم طرف واقعا عاشقمه؟,نشانه‌های عشق,عشق و دلبستگی,زوج عاشق, حقیقت عشق,عرصه عشق,زوج‌های موفق, رابطه عشق,عشق درست و سالم,حقیقت عشق,نشانه‌های عشق و دلبستگی,از کجا بفهمیم احساس مان عشق است یا نه عشق و دلبستگی,زوج عاشق,حقیقت عشق,عرصه عشق,زوج‌های موفق, رابطه عشق,عشق درست و سالم,حقیقت عشق

منبع: تبیان

 برچسب ها : ایا دوس پسرم منو دوس داره؟ , آیا دوس دخترم منو دوس داره؟ , ازکجا بدونم دوس پسرم دوسم داره؟ , ازکجا بفهمم دوس دخترم دوسم داره؟ , ایا اونی که بهش علاقه دارم بهم علاقه داره؟ , ایا اونی که من بهش فکر میکنم به من فکر میکنه؟ , ازکجا بدونم کی دوستم داره؟ , ازکجا بدونم خواستگارم دوسم داره؟ , عشق واقعی چیه؟ , ازکجا بدونم طرف واقعا عاشقمه؟ , نشانه‌های عشق , عشق و دلبستگی , زوج عاشق , حقیقت عشق , عرصه عشق , زوج‌های موفق , رابطه عشق , عشق درست و سالم , نشانه‌های عشق و دلبستگی , از کجا بفهمیم احساس مان عشق است یا نه عشق و دلبستگی ,
نويسنده : وحید فرزین | نظرات ()

مطالب مرتبط
بروزترين پيشوازهاي ايرانسل و همراه اول
بوي عيدي = 30308
اي حرمت = 30296
دوست دارم = 30896
دلم گرفته = 30202
عشق اول = 30464
يکي هست = 30880
هرگز نشد = 30470
قرار نبود = 30475
يادته = 30895
خاطره ها = 30875
حلالم کن = 4413389
يکي يکدونه = 5515404
ساعت رفتن=5514691
رفيق نيمه راه = 5514627
تو راست ميگي = 3313226
هي تو= 3314291
تصميم = 3313736
تو نزديکي = 2211397
مغرور = 3313377
چي شد = 3313375
به خدا = 3314733
ديدي = 3314737
دوست دارم = 3315193
هوايي شدي = 3315201
هوايي شدي دو = 3315202
سريال شيدايي = 2211520
برو فکرشم نکن = 5513986
گيجه لر=3312873
کيم گلر= 3312879
تقاص = 3314296
ارسال نظر براي اين مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

تبليغات

مهره مار

آمار كاربران
  • افراد آنلاين : 106
  • اعضاي آنلاين : 10
  • تعداد اعضا : 614714

جدیدترین های امروز


کپي مطالب این سايت فقط با ذکر منبع مجاز می باشد.logo-samandehi