نیروهای عراقی همچنان در حال پیشروی هستند

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
نیروهای عراقی همچنان در حال پیشروی هستند نیروهای عراقی همچنان در حال پیشروی هستند

نیروهای عراقی همچنان در حال پیشروی هستند

              مجموع :اخبار

 

داعش,اخبار داعش,نیروهای عراقی,پیشروی نیروهای عراقی,اخبار عراق

داعش,اخبار داعش,خبرهای داعش,عقب نشینی داعش,اخبار امروز داعش,اخبار سیاسی,اخبار بین الملل,خبرهای مهم امروز داعش,مهم ترین خبرهای داعش

پیشروی نیروهای دولتی و مردمی عراق دیروز نیز در چندین این کشور در جنگ با گروهک تروریستی داعش ادامه یافت و داعش‌ از چند منطقه تحت کنترل خود عقب نشینی کرد.
به گزارش شبکه تلویزیونی المنار ، یگانهای ارتش عراق و نیروهای داوطلب مردمی برای مرحله آینده و آزادسازی بخشهایی از شهر تکریت آماده می شوند.
از طرف دیگر نیروهای دولتی و مردمی عراق به پیشروی خود در تعدادی از استانهای این کشور ادامه دادند و عقب نشینی داعش نیز دیروز نیز ادامه یافت.
ایهاب اسعد گزارشگر المنار در گزارشی گفت : عملیات نظامی نیروهای عراقی و داوطلب مردمی و پیشمرگها در تعدادی از مناطق تحت کنترل داعش ادامه دارد.
مهم‌ترین موفقیتهای به دست آمده نیز بازپس گیری جاده ذراع دجله است. این یک جاده راهبردی است که استان الانبار را به بغداد پایتخت عراق متصل می‌کند.
گذرگاه مرزی شیح بین عراق و سوریه نیز به دست نیروهای عراقی افتاده است.
داعش از طریق این گذرگاه از استان رقّه سوریه به عراق تدارکات منتقل می کرد.
یک منبع امنیتی عراقی گفت نیروهای امنیتی توانستند دهها نفر از داعشی‌ها را در منطقه خالدیه در شرق فلوجه به هلاکت برسانند و تعدادی از خودروهای آنان را منهدم کنند.
خالد العبیدی وزیرد فاع عراق گفت :« گروهک تروریستی داعش در حال ایجاد استحکامات در موصل است و در حال ایجاد حصار و خاکریز در اطراف شهر موصل است و آن را حصار خلافت نامیده است. گزارشها نشان می دهد بیشتر فرماندهان تروریستی که از تکریت و دیاله و بیجی گریخته‌اند به موصل رفته‌اند.»
در منطقه البشیر در کرکوک واقع در شمال عراق نیز نیروهای داوطلب مردمی و پیشمرگ به تدارکات خود ادامه می دهند و همزمان مواضع داعش را گلوله بار می کنند تا داعشی‌ها را از این منطقه بیرون برانند.
در استان صلاح الدین نیز نیروهای ارتش و داوطلب مردمی به تقویت نیروهای خود در این استان اقدام کرده‌اند تا زمینه آزادسازی شهر تکریت را از دست داعش فراهم کنند.


سیاست های داعش,تصاویر داعش,جنایت های داعش,پیشروی نیروهای عراقی,موفقیت های نیروهای عراقی,نیروهای عراقی,جنگ عراقی ها با داعش,مقابله عراقی ها با داعش,آزاد سازی جاده ذراع دجله عراق

برچسب ها : داعش , اخبار داعش , خبرهای داعش , عقب نشینی داعش , اخبار امروز داعش , اخبار سیاسی , اخبار بین الملل , خبرهای مهم امروز داعش , مهم ترین خبرهای داعش , سیاست های داعش , تصاویر داعش , جنایت های داعش , پیشروی نیروهای عراقی , موفقیت های نیروهای عراقی , نیروهای عراقی , جنگ عراقی ها با داعش , مقابله عراقی ها با داعش , آزاد سازی جاده ذراع دجله عراق ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام