آموزش ساخت جعبه زیبا با حصیر بافی

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
آموزش ساخت جعبه زیبا با حصیر بافی آموزش ساخت جعبه زیبا با حصیر بافی

 

آموزش ساخت جعبه زیبا با حصیر بافی

              مجموع :کاردستی

 آموزش حصیر بافی,ساخت حصیر,بافت حصیر,ساخت کاردستی با حصیر,بافت کاردستی با حصیر,ساخت کاردستی,آموزش کاردستی

ساخت جعبه با حصیر,آموزش حصیر بافی,ساخت قوطی حصیری

جعبه حصیری با روزنامه این جعبه با ابتدایی ترین وسایل سخته شده و ظاهر بسیار زیبایی دارد . شما می توانید از کاغذ رنگی به جای روزنامه استفاده کنید.
این جعبه با ابتدایی ترین وسایل سخته شده و ظاهر بسیار زیبایی دارد . شما می توانید از کاغذ رنگی به جای روزنامه استفاده کنید.
وسایل مورد نیاز :
روزنامه – چسب چوب – اسپری رنگ – جعبه مقوایی – خز یا پارچه – چسب نواری
مراحل انجام کار :
۱- ابتدا اطراف جعبه را چسب می زنیم تا باز نشود. و با کاتر یا قیچی از بالا جعبه را مطابق شکل می بریم.

آموزش ساخت جعبه

۲- به اندازه طول و عرض بخش های مختلف جعبه روزنامه را به صورت نوارهای پهن بریده و تا می کنیم و دور آن را چسب می زنیم تا باز نشود.

آموزش ساخت جعبه

۳- بعد از اینکه همه نوارهای روزنامه ای آماده شد. از در جعبه شروع به بافتن شکل حصیری می کنیم. به این صورت که ابتدا نوارهای عمودی را از داخل جعبه می چسبانیم و بعد نوارهی افقی را از بین آنها رد می کنیم. و دو سر نوارهای افقی را به درون جعبه می چسبانیم.

 ساخت جعبه حصیری

آموزش ساخت جعبه زیبا با حصیر بافی

 آموزش ساخت جعبه


آموزش ساخت جعبه زیبا با حصیر بافی

۴- همین کار را برای دور جعبه هم انجام می دهیم و ابتدا نوارهای عمودی را به انتهای جعبه می چسبانیم ولی دقت کنید که نوار را تا زیر جعبه امتداد ندهید. بعد نوارهای افقی را از بین آنها عبور می دهیم.
۵- بعد از اتمام کار جعبه را با اسپری رنگ رنگ می کنیم .

ساخت جعبه

۶- بعد از اینکه خشک شد . برای درون جعبه ،برای پوشاندن مسیر چسبهای نواری پارچه یا خز می بریم و با چسب چوب درون آن را می پوشانیم.

ساخت قوطی حصیری

ساخت جعبه حصیری,ساخت جعبه تزئینی,آموزش جعبه سازی,بافت جعبه با حصیر,ساخت جعبه فانتزی,آموزش جعبه فانتزی حصیری,آموزش بافت جعبه فانتزی,جعبه حصیری,قوطی حصیری,ساخت قوطی فانتزی

برچسب ها : آموزش حصیر بافی , ساخت حصیر , بافت حصیر , ساخت کاردستی با حصیر , بافت کاردستی با حصیر , ساخت کاردستی , آموزش کاردستی , ساخت جعبه حصیری , ساخت جعبه تزئینی , آموزش جعبه سازی , بافت جعبه با حصیر , ساخت جعبه فانتزی , آموزش جعبه فانتزی حصیری , آموزش بافت جعبه فانتزی , جعبه حصیری , قوطی حصیری , ساخت قوطی فانتزی ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام