عوامل اصلی حمله به ماشین دکتر علی مطهری دستگیر شدند

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
عوامل اصلی حمله به دکتر علی مطهری دستگیر شدند عوامل اصلی حمله به دکتر علی مطهری دستگیر شدند

عوامل اصلی حمله به دکتر علی مطهری دستگیر شدند

              مجموع :اخبار

 

حمله به علی مطهری,عوامل اصلی حمله به علی مطهری

دکتر علی مطهری,خبر مرگ دکتر علی مطهری,اخبار فوت دکتر علی مطهری,علی مطهری کیست؟,حادثه علی مطهری,حمله به ماشین علی مطهری

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس سید محمد احمدی افزود: در پی وقوع اتفاقات اخیر در شیراز و با توجه به دستور اکید ریاست جمهوری و تاکید مکرر وزیر کشور، مبنی بر شناسایی دقیق و برخورد قاطع با حمله کنندگان به خودرو دکترعلی مطهری نماینده مجلس شورای اسلامی، اینجانب با تشکیل جلسات مکرر شورای تامین استان، از ساعات اولیه وقوع این حادثه، رایزنی های مستمر با اعضاء شورای تامین استان و بدون تاثیرپذیری از فضای مسموم تبلیغاتی داخل و خارج علیه توفیقات بزرگ دولت، فعالیتهای اطلاعاتی و امنیتی به روشن ساختن ابعاد مختلف حادثه پرداخته و در لحظات پایانی روز شنبه، به فضل الهی عوامل اصلی حمله به خودرو دکتر مطهری شناسایی و به مقامات قضایی استان معرفی شدند.

وی ادامه داد: بدیهی است، شناسایی سایر عوامل و زمینه سازان انجام این حرکت ناپسند و هنجارشکنانه در دست بررسی و اقدام لازم قرار دارد.

استاندار فارس افزود: امیدواریم که با حضور نمایندگان شورای امنیت کشور در فارس، ابعاد مختلف شکل گیری این حادثه بررسی و ریشه کن گردد تا دیگر در کشور شاهد تکرار چنین حوادث تلخی نباشیم.

احمدی تصریح کرد: تامین امنیت عمومی خط قرمز نظام و دولت تدبیر و امید بوده و در برخورد با عوامل نا امنی، کمترین مسامحه و گذشتی در کار نخواهد بود.

مقام عالی دولت تدبیر و امید در فارس ادامه داد: بر خود لازم می دانم که از رهنمودهای رییس جمهوری و حمایت وزیر کشور و تلاش های نیروهای اطلاعاتی و امنیتی و دستگاه قضایی و سایر نهادها و مردم صبور و با فرهنگ فارس که حادثه اخیر باعث تاثر خاطر آنان گردید، تقدیر و تشکر خواضعانه داشته باشم.

علی مطهری ساعت 16 روز دوشنبه هفته گذشته وارد فرودگاه شیراز شد و قرار بود ساعت 18و 30 دقیقه در سالن حکمت دانشگاه شیراز سخنرانی کند.

با ورود مطهری به سالن فرودگاه، عده ای با تجمع در مقابل سالن ورودی شروع به شعار دادن کردند.

این عده هنگامی که مطهری سوار بر خودرو شد، آشکارا و بدون واهمه از قانون، شیشه های خودرو را با سنگ و چوب شکستند. راننده خودروی مطهری با سرعت به حرکت درآمد، اما این عده موتور سوار در تعقیب وی به حرکت درآمدند.

راننده خودرو پس از این تعقیب، وارد کلانتری میدان گل سرخ شیراز شد و بیش از سه ساعت را در محاصره این عده در داخل کلانتری گذراند.

عبدالرضا رحمانی فضلی نیز به محض بازگشت از پنجاه و هشتمین اجلاس جهانی مبارزه با مواد مخدر سازمان ملل متحد به کشور (روز پنجشنبه)، جلسه ای در خصوص حادثه وقوع یافته در شیراز را تشکیل داد.

وزیر کشور مقرر کرد تا هیاتی مرکب از معاون امنیتی - انتظامی، رییس دفتر جانشینی فرماندهی معظم کل قوا در ناجا و رییس مرکز مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی وزارت کشور ضمن رسیدگی دقیق به ابعاد حادثه شیراز و اقدام قاطع، نتیجه را به شورای امنیت کشور گزارش کنند.

در این جلسه استاندار فارس به عنوان مسوول پیگیری حادثه تا حصول نتیجه و معرفی عاملین آن به مراجع قضایی، تعیین گردید.

حادثه حمله تروریستی به علی مطهری,وقوع حمله به علی مطهری,جدیدترین اخبار از علی مطهری,علی مطهری چه کسی هست؟,حادثه شیراز,اخبار شعار دادن در جلوی دکتر علی مطهری
 اخبار سیاسی  - ایرنا 

برچسب ها : دکتر علی مطهری , خبر مرگ دکتر علی مطهری , اخبار فوت دکتر علی مطهری , علی مطهری کیست؟ , حادثه علی مطهری , حمله به ماشین علی مطهری , حادثه حمله تروریستی به علی مطهری , وقوع حمله به علی مطهری , جدیدترین اخبار از علی مطهری , علی مطهری چه کسی هست؟ , حادثه شیراز , اخبار شعار دادن در جلوی دکتر علی مطهری , استاندار فارس , علی مطهری , حمله به خودرو دکتر علی مطهری در شیراز , عبدالرضا رحمانی فضلی , حمله علی مطهری , اخبار , اخبار سیاسی , عوامل اصلی حادثه شیراز ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام