آموزش بافت پاپوش بچه گانه زیبا و شیک

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
آموزش بافت پاپوش بچه گانه خوشکل آموزش بافت پاپوش بچه گانه خوشکل

آموزش بافت پاپوش بچه گانه خوشکل

              مجموع :اموزش بافتني

 

 بافت پاپوش,پاپوش بافتنی

بافت پاپوش نوزاد,بافت پاپوش بچه گانه,بافت کفش بچه گانه,بافت پاپوش بچه گانه,کفش بافتنی بچه,پاپوش بافتنی بچه,پاپوش قلاب بافی نوزاد,پاپوش قلاب بافی بچه,بافت کفش,بافت پاپوش,بافت پاپوش برای بچه سه ماهه,بافت پاپوش برای نوزاد چهار ماهه,بافت پاپوش برای نوزاد6ماهه,بافت پاپوش برای نوزاد5ماهه,بافت کفش برای بچه2 ساله,بافت کفش برای بچه1 ساله

رج ۱ – ده زنجیره می زنیم و (بافت به صورت دورتا دور بافته میشود).۴ دانه اول را پایه کوتاه  می بافیم ،۳ دانه بعدی را پایه ساده ،۲ دانه بعدی را پایه بلند می بافیم وآخرین دانه را ۶ پایه بلند می بافیم.سپس بافت قسمت مقابل را می بافیم یعنی ۲دانه پایه بلند،۳ دانه پایه ساده و ۴ دانه آخر را پایه کوتاه می بافیم وبا گره نامرئی به رج بعد می رویم.

 

پاپوش بافتنی

 

رج ۲ – یک زنجیره می زنیم ودانه اول ۲ پایه کوتاه،۸ دانه بعدی هر کدام یک پایه کوتاه،۲ دانه بعدی هرکدام دوپایه کوتاه ،دو دانه بعدی هر کدام یک پایه کوتاه،دو دانه بعدی هر کدام ۲ پایه کوتاه،۸ دانه بعدی هرکدام یک پایه کوتاه و با گره نامرئی به رج بعد میرویم.

پاپوش قلاب بافی

 

رج ۳ – یک زنجیره می زنیم و ۲ پایه کوتاه در دانه اول ، دو دانه بعدی هر کدام یک پایه کوتاه،۹ دانه بعدی هر کدام یک پایه کوتاه ،دو دانه بعدی هر کدام ۲ پایه ساده ،۹ دانه بعدی یک پایه کوتاه،۲پایه کوتاه در آخرین دانه و بایک پایه نامرئی رج را تمام می کنیم.

بافت کفش نوزاد سه ماهه

 

نکته : اگر می خواهید رج بعدی را با نخی به رنگ دیگر ببافید در همینجا نخ را قطع ونخ جدید را وصل کنید و به بافت ادامه دهید!

 

رج ۴ – یک زنجیره می زنیم و همه دانه ها را هر کدام یک پایه کوتاه می بافیم و با گره نامرئی به رج بعدی می رویم.

آموزش بافت کفش

 

نکته: نخ را قطع می کنیم ودوباره با رنگ اصلی شروع به بافت می کنیم.

 

رج ۵ – یک زنجیره، ۱۶ دانه بعدی را پایه کوتاه،دو دانه بعدی را با پایه ساده یکی می کنیم ،دو دانه بعدی دو پایه ساده ، دوباره دودانه بعدی را با پایه ساده یکی می کنیم و بقیه دانه ها را تا آخر رج پایه کوتاه می بافیم وبا گره نامرئی به رج بعد می رویم.

مدل پاپوش نوزاد

 

رج ۶ – یک زنجیره می زنیم،دو دانه بعدی هر کدام یک پایه کوتاه،دانه بعدی را نبافید،۵ دانه بعدی هرکدام یک پایه کوتاه ،دوپایه بعدی را با پایه ساده یکی می کنیم،دانه بعدی یک پایه ساده،(یک دانه را نمی بافید دانه بعدی یک پایه بلند) داخل پرانتز را چهار بار تکرار می کنیم،دوباره یک دانه را نمی بافیم ودانه بعدی را پایه ساده می بافیم،و دو دانه بعدی را با پایه ساده یکی می کنیم،سه دانه بعدی را ۳ پایه کوتاه می بافیم،یک دانه بعدی را نمی بافیم ودو دانه آخر را می بافیم ورج را با گره نامرئی تمام می کنیم.

 

رج ۷ – همه دانه ها را با گره نامرئی می بافیم.

بافت کفش نوزاد

 

برای بند فقط کافیست نخ را به کنار کفش وصل کنید و ۶ زنجیره ببافید وبه طرف مقابل کفش وصل بزنیدو یک رج پایه کوتاه ببافید.

بافت کفش قلاب بافی بچه

 

این از بافت کفش!!!

بافت کفش نوزادان زیر سه ماه

 

 

بافت گل روی کفش برای نوزاد دختر:

ابتدا یک حلقه جادویی درست می کنیم سپس (۳ زنجیره ،یک پایه بلند دوباره سه زنجیره و با یک گره نامرئی داخل حلقه جادویی) داخل پرانتز را ۵ بار انجام دهید و درآخر حلقه جادویی را بکشید تا گل کامل جمع شود ودر آخر گل را به کنار کفش بدوزید…..

 

منبع: taropod.ir

 

 

برچسب ها : بافت پاپوش نوزاد , بافت پاپوش بچه گانه , بافت کفش بچه گانه , کفش بافتنی بچه , پاپوش بافتنی بچه , پاپوش قلاب بافی نوزاد , پاپوش قلاب بافی بچه , بافت کفش , بافت پاپوش , بافت پاپوش برای بچه سه ماهه , بافت پاپوش برای نوزاد چهار ماهه , بافت پاپوش برای نوزاد6ماهه , بافت پاپوش برای نوزاد5ماهه , بافت کفش برای بچه2 ساله , بافت کفش برای بچه1 ساله ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام