close
چت روم
آیا چاقوی تیز شده داعش گردن اروپا را خواهد برید؟
تبلیغات

 ست سارافون و دامن شلواری

موضوعات
رتبه سايت درگوگل

فروشگان سايت
پيوندهاي روزانه
آخرين مطالب ارسالي
مطالب پربازديد
تبليغات

 

کفش دخترانه اسپورت نایک مدل Avocado

 

کفش,مدل کفش,کفش نایک,کفش دخترانه,کفش دخترانه نایک

 

قيمت فقـط : 35000 تـومـان  پرداخت وجه بعد از تحويل درب منزل شــما

توضيحات بيشتر

ست تاپ و شلوارک طرح ferrari مدل niko


تاپ و شلوار ست مردانه,مدل تاپ و شلوار مردانه,جدیدترین مدل تاپ مردانه,مدل شلوارک مردانه

 

قيمت فقـط :   28000وجه بعد از تحويل درب منزل شــما تصفیه کن خانگی آب


سفیدکننده و پولیش دندان لوما

 

سفید کننده دندان,دستگاه سفید کننده دندان,پولیش دندان,سفید کردن دندان


قيمت فقـط :25000پرداخت وجه بعد از تحويل درب منزل شــما
توضيحات بيشتر

 


درباره : اخبار بین الملل ,
بازديد : 1101 | تاريخ : سه شنبه 19 اسفند 1393 زمان : 9:47 |

آیا تروریست های داعش گریبان گیر انگلیس و اروپا خواهند شد؟

              مجموع :اخبار

 

چاقوی تیز داعش,اخبار داعش,بریدن سر به دست داعش

درمورد داعش سوالات زیادی مطرح است که بیشترین سوالات در رابطه با نفوذ داعش در اروپا و آمریکا و انجام کارهای تروریستی در اروپا و بخصوص سه کشود فرانسه آمریکا و انگلیس است

ایا دست پرورده های اروپا گریبان گیر خوده اروپا خواهند شد؟

آیا داعش سیاست های خود را نسبت به خاورمیانه تغییر خواهد داد؟

آیا کشورهایی مثله انگلیس و فرانسه باز هم از داعش حمایت های مالی و نظامی میکنند؟

منابع انگلیسی خبر داده اند که بیش از 300 تروریست «خطرناک» پس از جنگ در صفوف گروه تروریستی داعش به انگلیس بازگشته اند؛ امری که نگرانی های امنیتی مسئولان انگلیسی را در حالی تشدید کرده است که آمارهای رسمی تعداد انگلیسی تبارهای حاضر در صفوف تروریست های داعش را بیش از دو هزار نفر برآورد می کنند.
 
به گزارش بوی حرم به نقل از روزنامه دیلی تلگراف انگلستان، بازگشت صدها تروریست فعال در سوریه و عراق که برای داعش جنگیده اند اکنون مقام های انگلیسی را به شدت نگران کرده است و ضریب تهدیدهای امنیتی در این کشور بالا رفته است.

«رابرت میندیک» و «اندرو گیلیان» خبرنگاران این روزنامه که گزارش بازگشت تروریست ها به انگلیس را تهیه کرده اند می نویسند: 700 انگلیسی تبار افراطی از ملحق شدگان به گروه تروریستی داعش در عراق و سوریه در فهرست دستگاه اطلاعاتی انگلیس «ام.آی 6» به عنوان «خطرناک» ثبت شده اند.

این روزنامه می افزاید: اکنون 320 تن از این تروریست های خطرناک به انگلیس بازگشته اند و نام آنها با عنوان «اشخاص نگران کننده» به ثبت رسیده است.

این گزارش تصریح می کند: اطلاعات جدید نشان دهنده چالش ها و دشواری هایی است که قرار است دستگاه امنیتی انگلیس را در مقابله با تروریسم و افراط گرایی به خود مشغول کند.

دلهره ها در مقامات انگلیسی بعد از آن شدت گرفت که مشخص شد تروریست سنگدلی که سر قربانیان داعش را در کمال خونسردی از تن جدا می کند موسوم به «جان جهادی» یک انگلیسی است؛ کسی که پیش از این با لهجه لندنی خود اروپایی ها به ویژه مسئولان انگلیسی را به تامل واداشت.

انگلیس در صدر کشورهای اروپایی مخالف اسد و حامی تروریسم براندازانه مخالفان بشار اسد در سوریه بود؛ کشوری که از هیچ کمکی به تروریست های سوریه ای با هدف سرنگون کردن نظام سوریه دریغ نکرد و اکنون خود را در معرض خطر تروریست های دست پروده لندن می بیند.

تزریق تروریست ها به بدنه داعش در سه ماهه میلادی اخیر افزایش نگران کننده ای را نشان می دهد؛ فرانسه در اروپا، تونس در آفریقا و عربستان سعودی در کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس رکورددار صدور تروریسم به عراق و سوریه در قالب اعضای گروه تروریستی داعش هستند؛ گروهی که از حدود 80 کشور، تروریست ها را مانند اسفنجی به خود جذب کرده و به تهدیدی برای امنیت جهان تبدیل شده است.

پیشتر نیز روزنامه انگلیسی دیلی تلگراف با انتشار مطلبی با اشاره به پیشرفت تدریجی داعش در لیبی نوشت این گروه بر دروازه های اروپا ایستاده است.

نویسنده با اشاره به سر بریدن ۲۱ مسیحی در سواحل مدیترانه توسط داعش، نوشت: هدف از اعدام بیست و یک مسیحی مصری بدست داعش در ساحل مدیترانه در لیبی ابلاغ این پیام روشن به اروپا بود که این گروه در حال توسعه قلمرو جغرافیایی خود است و به نزدیکی غرب رسیده است.

می توان گفت که فرانسه اولین قربانی حمایت غربی ها از تروریسم بود که اوایل دی ماه گذشته هدف زنجیره ای از حملات تروریستی در چند شهر آن از جمله پاریس پایتخت این کشور قرار گرفت.

گفته می شود فرانسه بیشترین سهم را در کشورهای اروپایی از تامین نیروی انسانی تروریست های فعال در سوریه و عراق دارد تروریست هایی که حالا بعد از بازگشت از سوریه و عراق به کابوسی برای مقام های فرانسوی بدل شده اند.

انگلیس نیز در ماه های اخیر رشد فزاینده ای از تروریست های پیوسته به داعش را به خود اختصاص داده است و آمار رسمی اعلامی از سوی مجلس عوام می گوید حدود دو هزار انگلیسی به داعش پیوسته اند.

اواخر سال 2011 در همان ماه های اولیه ناآرامی های سوریه؛ زمانی که هنوز تروریسم عریان کنونی وارد ادبیات پوشش و تحلیل تحولات سوریه نشده بود و رسانه های غربی و عربی از اصطلاح انقلاب برای توصیف رخدادهای سوریه استفاده می کردند، بشار اسد رییس جمهور سوریه هشدار داده بود که تروریسم تزریقی به کشورش دیر یا زود خود را به دروازه های غرب به وی‍ژه اروپا خواهد کوبید.

بشار اسد رییس جمهور سوریه روز 12 تیرماه 1391 در گفتگویی با شبکه راشا تودی روسیه به اروپایی ها درباره تبعات دنباله روی از سیاست های آمریکا و همچنین خطر سرایت ناامنی به کشورهای حامی تروریسم در سوریه هشدار داده بود.

رییس جمهور سوریه در آن مصاحبه تصریح کرد که «کشورهایی که آشوب را در سوریه رواج می دهند از این پدیده رنج خواهند برد.»

وی با اشاره به انقلاب های عربی گفت: برای سران این دولت ها(آشوب سازان) واضح شده است که این بهار عربی نیست بلکه آشوب است و همانگونه که پیشتر گفتم اگر به انتشار ناامنی در سوریه اقدام کنید از آن در رنج خواهید افتاد ...آنها(سران دولت های مذکور) این موضوع را خوب می فهمند.

اواخر سال 2011 در همان ماه های اولیه ناآرامی های سوریه؛ زمانی که هنوز تروریسم عریان کنونی وارد ادبیات پوشش و تحلیل تحولات سوریه نشده بود و رسانه های غربی و عربی از اصطلاح انقلاب برای توصیف رخدادهای سوریه استفاده می کردند، بشار اسد رییس جمهور سوریه هشدار داده بود که تروریسم تزریقی به کشورش دیر یا زود خود را به دروازه های غرب به وی‍ژه اروپا خواهد کوبید.
 
اسد افزود: غرب به جز خشونت از چیز دیگری سخن نمی گوید، آنهم خشونت دولتی. غرب از تروریست ها هیچ سخنی بر زبان نمی آورد. دمشق اطلاعاتی در دست دارد که نشان می دهد عناصری از مخالفان در کوزوو روش های مداخله نظامی را آموزش می بینند و برای دخالت ناتو آماده می شوند... ما از صحت این اطلاعات اطمینان داریم.

اکنون ظاهرا قرار است مقام های لندن نشین در همان تله ای بیفتند که پیشتر بر سر راه نظام های سوریه و عراق برای تضعیف اضلاع جبهه مقاومت کار گذاشته بودند. با این حال هنوز مشخص نیست افزایش محسوس تهدیدهای خودساخته برخی کشورهای غربی به تغییر سیاست های آنان در قبال خاورمیانه و به شکل خاص سوریه و عراق و همچنین حمایت از مبارزه واقعی طرف های درگیر در تقابل با تروریسم تکفیری منجر می شود یا خیر؟

گروه تروریستی دولت اسلامی,گروه تروریستی داعش,جنایات گروه تروریستی داعش,شبه نظامیان داعش,بحران عراق,اعضای داعش,اخبار,اخبار بین الملل,داعش,اخبار داعش,خبرهای داعش,اخبار داعش و انگلیس,اخبار داعش و اروپا,داعش و آمریکا,داعش و ایران,داعش و انگلیس,سیاست داعش,چاقوی تیز داعش,تروریست های داعش,فرانسه


   اخبار بین الملل -  جام جم
برچسب ها : داعش , اخبار داعش , خبرهای داعش , اخبار داعش و انگلیس , اخبار داعش و اروپا , داعش و آمریکا , داعش و ایران , داعش و انگلیس , سیاست داعش , چاقوی تیز داعش , تروریست های داعش , فرانسه , گروه تروریستی دولت اسلامی , گروه تروریستی داعش , جنایات گروه تروریستی داعش , شبه نظامیان داعش , بحران عراق , اعضای داعش , اخبار , اخبار بین الملل ,
نويسنده : وحید فرزین | نظرات ()

مطالب مرتبط
بروزترين پيشوازهاي ايرانسل و همراه اول
بوي عيدي = 30308
اي حرمت = 30296
دوست دارم = 30896
دلم گرفته = 30202
عشق اول = 30464
يکي هست = 30880
هرگز نشد = 30470
قرار نبود = 30475
يادته = 30895
خاطره ها = 30875
حلالم کن = 4413389
يکي يکدونه = 5515404
ساعت رفتن=5514691
رفيق نيمه راه = 5514627
تو راست ميگي = 3313226
هي تو= 3314291
تصميم = 3313736
تو نزديکي = 2211397
مغرور = 3313377
چي شد = 3313375
به خدا = 3314733
ديدي = 3314737
دوست دارم = 3315193
هوايي شدي = 3315201
هوايي شدي دو = 3315202
سريال شيدايي = 2211520
برو فکرشم نکن = 5513986
گيجه لر=3312873
کيم گلر= 3312879
تقاص = 3314296
ارسال نظر براي اين مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

تبليغات

مهره مار

آمار كاربران
  • افراد آنلاين : 96
  • اعضاي آنلاين : 10
  • تعداد اعضا : 614714

جدیدترین های امروز


کپي مطالب این سايت فقط با ذکر منبع مجاز می باشد.logo-samandehi