آموزش ساخت کارت پستال شبیه گوسفند

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
آموزش ساخت کارت پستال بره ناقلا آموزش ساخت کارت پستال بره ناقلا

آموزش ساخت کارت پستال بره ناقلا

              مجموع :کاردستی

 

بره ی ناقلا شخصیت کارتونی مورد علاقه ی بچه هاست . در این پست با ایده ی ساخت یک کارت فانتزی از این موجود شلوغ و پر از فکر و بکر آشنا می شوید . ادامه را دنبال کنید .

 

 

 

 

برای ساخت این کارت فانتزی خوشگل به مقوای سفید ، سیاه ، چسب و سوزن و چشم های عروسکی نیاز دارید .

ابتدا مقوا را از وسط تا بزنید و و یک دایره روی مقوا رسم کنید که لبه ی آن روی خط تاخوردگی باشد . سپس دایره را برش بزنید . مشاهده خواهید کرد که دو دایره در یک محل نقطه ی مشترک دارند و به هم وصل هستند .

دوباره دایره ها را روی هم بگذارید و لبه ی دایره را مانند تصویر زیر موج موجی بچینید .

سپس سوزن را برداشته و روی مقوا با فرو کردن آن پشم های بدن بره را بسازید . دوست داشتید می توانید با هر دو طرف مقوا این کار را انجام دهید .

کارت-بره-(1)

شکل باز شده ی بدن بره مانند تصویر زیر خواهد بود .

کارت-بره

شما به قطعات زیر برای کامل کردن بره ی تزیینی تان نیاز دارید . یک سر و دو گوش و چهار سم سیاه رنگ از مقوا برش بزنید . همچنین موهای روی سر گوسفند هم در خاطرتان باشد . یک تکه مقوا هم به شکل دم گوسفند برش بزنید که در تصویر زیر فراموش شده است .

کارت-بره-(2)

سم ها را از سمت داخل کارت مقوایی بچسبانید .

کارت-بره-(6)

ابتدا سر ، سپس گوش ها و در آخر موهای سر بره را روی کارت بچسانید .

برای چشم های بره از مهره های رنگی یا چشم های عروسکی استفاده کنید . اگر به چشم عروسکی دسترسی ندارید با کاور قرص های معمولی به سادگی چشم بسازید .

کارت-بره-(3)

دم گوسفند را هم بچسبانید .

کارت-بره-(4)

به این ترتیب یک بره ناقلای تزیینی برای تزیین میز اتاق کودک بسازید .

کارت-بره-(5)

این کاردستی مناسب عید قربان برای کودکان است . اگر قصد استفاده به عنوان قاب دارید بهتر است که هر دو طرف کارت را با سوزن نقطه بگذارید و اگر قصد دارید که از این کارت برای پیام تبریک استفاده کنید فقط به سوراخ کردن روی کارت بسنده کنید .

منبع : نازک


ساخت کارت هدیه,ساخت کارت پستال,ساخت کارت بره ناقلا,ساخت کارت پستال بره ناقلا,ساخت کارت گوسفند,ساخت کارت پستال گوسفند,ساخت کارت هدیه شبیه گوسفند,کارت پستال گوسفند,Sheep Greeting Card

برچسب ها : ساخت کارت هدیه , ساخت کارت پستال , ساخت کارت بره ناقلا , ساخت کارت پستال بره ناقلا , ساخت کارت گوسفند , ساخت کارت پستال گوسفند , ساخت کارت هدیه شبیه گوسفند , کارت پستال گوسفند , Sheep Greeting Card , آموزش ساخت کارت با مقوا و کاغذ , آموزش کارت سازی , آموزش کارتسازی با مقوا , تزیین میز کودک , ساخت کارت به شکل بره , ساخت کارت تزیینی , ساخت کارت عید قربان , کارت تبریک عید قربان , کاردستی با مقوا , کاردستی با کاغذ , کاردستی برای کودکان ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام