آموزش ساخت کارت برجسته کودکانه

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
آموزش ساخت کارت برجسته آموزش ساخت کارت برجسته

آموزش ساخت کارت برجسته

              مجموع :سرگرمي


 آموزش ساخت کارت برجسته

ساخت کارت پستال برجسته

بچه ها از ساختن کارت های برجسته لذت فراوان می برند . روش ساخت این کارت ها خیلی ساده است .
شما به دو مقوای مستطیل شکل هم اندازه نیاز دارید . هر دو مقوا را از وسط تا بزنید . به نسبت طرح های برجسته ای که می خواهید داشته باشید نوارهای یک و نیم سانتی متری از محل تاخوردگی یکی از مقواها با مداد مشخص کنید و سپس با قیچی برش بزنید . بعد از آن نوارها را در جهت مخالف تاخوردگی مقوای اصلی کار تا بزنید . به این صورت که مقوا که به سمت داخل تاخورده است شما نوارهای کاغذی ایجاد شده که به مقوای اصلی چسبیده اند را به سمت بیرون تا بزنید .

کاردستی برای بچه ها

 آموزش ساخت کارت برجسته

ساخت کاردستی

اشکال موردنظرتان که می خواهید با باز شدن کارت برجسته به نظر برسند را آماده کنید و به نوارها بچسبانید .
اگر کارت را در حالت نود درجه باز نگه دارید اشکال شما به صورت ایستاده و برجسته نمایان می شود . کارت را ببندید و مقوای دوم که سالم و برش نخورده باقی مانده است را روی کارت برجسته خود بچسبانید .


کارت پستال

 آموزش ساخت کارت برجسته

ساخت کارت هدیه بچه گانه

به این صورت شما به سادگی یک کارت برجسته زیبا ساخته اید که هر وقت باز شود اشکال به صورت جذابی خودنمایی می کنند . این کارت ها را می توان برای تبریک مراسم های مختلف ساخت .

ساخت کارت برجسته

 آموزش ساخت کارت برجسته

آموزش کاردستی

 آموزش ساخت کارت برجسته

پاکت برجسته

 آموزش ساخت کارت برجسته

ساخت کاردستی,سایت کاردستی سازی,ساخت کاردستی بچه گانه,ساخت کاردستی برای بچه ها,ساخت پاکت برجسته,پاکت برجسته,پاکت عروسکی,ساخت پاکت برجسته,ساخت کارت برجسته,ساخت کاردستی مقوایی,ساخت کاردستی برای بچه ها,آموزش کاردستی مقوایی,ساخت کارت پستال برجسته,ساخت کارت هدیه برجسته,ساخت پاکت نامه برجسته

 

برچسب ها : ساخت کاردستی , سایت کاردستی سازی , ساخت کاردستی بچه گانه , ساخت کاردستی برای بچه ها , ساخت پاکت برجسته , پاکت برجسته , پاکت عروسکی , ساخت کارت برجسته , ساخت کاردستی مقوایی , آموزش کاردستی مقوایی , ساخت کارت پستال برجسته , ساخت کارت هدیه برجسته , ساخت پاکت نامه برجسته , آموزش ساخت کارت برجسته , روش ساخت کارت تبریک , کارت برجسته تولد , آموزش کارت سازی , آموزش ساخت کارت تبریک با مقوا ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام