مدل های موی جوان کننده

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
9مدل مويي كه شما را جوانتر نشان ميدهد 9مدل مويي كه شما را جوانتر نشان ميدهد

9مدل مويي كه شما را جوانتر نشان ميدهد.

              مجموع :آرايش مو

 

 

 

ممکن است استفاده از لوازم آرایش یا کرم های ضد چروک شما را جوان تر و زیباتر جلوه دهد اما مدل مو بیشترین تاثیر را روی چهره ی شما خواهد داشت.

۱ . موهای موج دار : بهترین مدل برای موهای موج دار مدلی است که در تصویر مشاهده می کنید ، این مدل شما را جوان تر نشان می دهد.

 

موی موج دار,مدل موی موج دار

 

۲ . موهای بسیار ضخیم : این مدل مو که روی شانه ها می ریزد و یک مدل موی بلند می باشد مناسب موهایی است که ضخیم باشند و باعث کم سن و سال تر شدن شما می شود.

 

موی ضخیم,مدل موی ضخیم,حالت دادن موی ضخیم

 

۳ . موهای لخت و صاف : این مدلی که در تصویر مشاهده می کند مناسب ترین مدل مویی است که ویژه ی موهای لخت می باشد و باعث جوان تر شدن شما می شود.

موی لخت صاف,مدل موی لخت و صاف

 

۴ . موهای نازک : این مدل مو نیز بسیار مناسب موهای نازک و کم پشت می باشد زیرا باعث زیباتر شدن و کم سن وسال تر شدن شما می شود.

 

مدل موی نازک,موی نازک,مدل مو

 

۵ . موهای چرب : این مدل مو که یک مدل موی کوتاه می باشد بهترین مدل مو ویژه ی موهای چرب می باشد که باعث جوان تر به نظر رسیدن شما نیز می شود.

 

موی چرب,مدل موی چرب,مدل های مو

 

۶ . موهای حالت دار : مناسب ترین مدل مو ویژه ی موهای حالت دار را در تصویر مشاهده کنید و سعی کنید اگر موهایتان حالت دار است بیشتر از این مدل و حالت استفاده نمایید.

 

موی حالت دار,مدل های مو,مدل های موی حالت دار

 

۷ . موهای چین دار ( فر ) : این مدل که یک مدل موی بلند می باشد بهترین حالت ممکن برای جوان تر نشان دادن اشخاصی است موهای چین دار یا فر دارند.

 

موی چین دار,مدل های موی چین دار,تصاویر موی چین دار

 

۸ . موهای خاکستری : اگر جزو افرادی هستید که موهایتان خاکستری است پس باید بیشتر به مدل مویتان اهمیت دهید تا مسن تر به نظر نرسید، این مدل مو ، بسیار مناسب است و شما را جوان تر نشان می دهد.

 

موی خاکستری,مدل موی خاکستری,تصاویر موی خاکستری,عکس موی خاکستری

 

۹ .موهای درشت : اگر موهای شما از نوع موهای درشت می باشد ، این مدل مو بهترین مدلی است که شما را جوان تر نشان می دهد.

 

موی درشت,مدل موی درشت,موی فرفری,مدل موی فرفری

 

برچسب ها : آموزش مدل های مو , آموزش مدل های موی موج دار , موی خاکستری , موی ضخیم , موی فرفری , مدل موی فرفری , مدل موی ضخیم , موهای جوان کننده , مدل های موی جوان کننده , موی جوان کننده , موی لخت , موی صاف , مدل موی صاف , مدل موی لخت , مدل موی نازک , مدل موی چرب , مدل موی حالت دار , آموزش آرایش مدل های مو ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام