سربازان انگلیس اگر اسیرداعش شوند باید خودکشی کنند!

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
سربازان انگیسی در صورت اسارت باید خودکشی کنند! سربازان انگیسی در صورت اسارت باید خودکشی کنند!

دستور خودكشي به سربازان انگليسي در صورت اسارت

              مجموع :اخبار

 داعش,گروه داعش,عکس داعش,تصاویر داعش

فرماندهی ارتش انگلیس به نظامیان خود در قالب ائتلاف بین المللی ضد داعش دستور داده است که در صورت اسیر شدن به وسیله این گروه تروریستی خودکشی کنند.

به گزارش ایرنا به نقل از روزنامه انگلیسی «دیلی استار» نیروهای ویژه مبارزه با تروریسم در ارتش انگلیس که مشغول جنگ در عراق و سوریه علیه تروریست های داعش هستند دستوری از مقام های ارشد خود دریافت کرده اند مبنی بر این که آخرین گلوله را نزد خود نگه دارند تا در صورت قرار گرفتن در وضعیت اسارت به دست داعش، با آن خودکشی کنند.

روزنامه انگلیسی دلیل این دستور را ناشی از نگرانی مقامات این کشور از تکرار حادثه مشابه «معاذ الکساسبه» خلبان اردنی ذکر کرده اند که پس از اسارت به دست داعشی ها به صورت زنده سوزانده شد.

این خبر در رسانه های انگلیسی در حالی منتشر می شود که ناظران تحولات منطقه می گویند ائتلاف موسوم به مبارزه با داعش به سرکردگی آمریکا تاکنون جدیتی در این خصوص از خود نشان نداده است.

گروه تروریستی داعش بخش هایی از خاک عراق و سوریه را اشغال کرده و دست به جنایت های وحشیانه ای زده است. ارتش های عراق و سوریه توانسته اند بخش های از مناطق اشغالی را از داعش بازپس گیرند.

برچسب ها : اخبار داعش , خبرهای داعش , جدیدترین خبر داعش , جدیدترین اخبار داعش , مقابله انگلیس با داعش , سیاست های انگلیس در مقابل داعش , نظامیان مقابله کننده با داعش , نظامیان جنگنده با داعش , نیروهای از بین بردن داعش , دستور انگلیس به سربازان برای خودکشی , خودکشی سرابازان انگلیس , اخبار خودکشی سربازان انگلیس , خبرهای خودکشی , جدیدترین خبرداعش , اخبار لحظه به لحظه داعش , تصاویر سران داعش , عکس سران داعش , تصاویر کله گنده های داعش , عکس کله گنده های داعش ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام