آموزش تصویری ساخت جاشالی یا جالباسی

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
آموزش ساخت جاشالی یا جالباسی آموزش ساخت جاشالی یا جالباسی

آموزش ساخت جاشالی یا جالباسی

              مجموع :خياطی

 

ساخت جاشالی,ساخت رخت آویز
اگر شما مثل من از تا زدن شال هایتان واتو کشیدن آن ها به صورت روزانه برای هر بار پوشیدن خسته شده اید. یک ایده ی زیبا و ساده برای آویزان کردن شال های شما ! روش کار را در ادامه دنبال کنید تا به راحتی با رول ، یک جاشالی خوشگل بسازید .
 
آموزش ساخت جاشالی

برای ساخت این جای شالی شما نیاز به چند تا رول خالی و دورریختنی دستمال توالت دارید . تعداد این رول ها را می توانید به سلیقه ی خود تنظیم کنید . کاغذ کشی هم برای تزیین این رول های رنگ و رو رفته که بازیافتی هستند و اصلا زیبا به نظر نمی رسند لازم است .
 
 

وسایل مورد نیاز برای ساخت جاشالی  
با دقت تمام کاغذکشی ها را دور رول ها کنید و چسب بزنید . سپس با ریسمان های کلفت الیافی که قبلا برای بافت آویزهایی که از سقف خانه آویزان می شدند ، کاربرد داشت دو رول را به هم وصل کنید . به این ترتیب که نخ را از دو رول عبور دهید سپس در فاصله ی نزدیکی از هم سر نخ را گره بزنید ، طوری که دو رول مانند تصویر بالا در کنار هم قرار بگیرد .
 
جاشالی,ساخت جاشالی,آموزش جاشالی زیبا

وقتی که رشته ای از این رول های تزیینی ساختید ، نخ مربوط به رول اول و آخر را بلندتر در نظر بگیرید و دو سر آن را داخل یک گیره ی رخت آویز بیندازید . سپس شال ها را با لوله کردن در این رول ها جای دهید . البته این ایده بیشتر مناسب شال های تابستانی است و قطعا شال های زمستانی بخاطر ضخامتی که دارند در این رول ها جای نمی گیرند .
 
جاشالی سازی

 

برچسب ها : ساخت جاشالی , ساخت رخت آویز , آموزش ساخت رخت آویز , رخت آویز , جاشال , ساخت جاشال , مدل های رخت آویز , مدل های جاشالی , ساخت کاردستی برای خانه , آموزش جاشالی زیبا , آموزش جالباسی زیبا , ساخت جالباسی , ساخت آویز جالباسی , ساخت آویز لباس , آموزش ساخت جا شالي , جا شالي , خريد شال رول , جا شالی , ساخت جا شالي , ساخت رول ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام