آموزش بافت شال و کلاه نقاب دار

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
آموزش بافت کلاه و شال دخترانه نقابدار زیبا آموزش بافت کلاه و شال دخترانه نقابدار زیبا

آموزش بافت کلاه و شال دخترانه نقاب دار

              مجموع :اموزش بافتني

 

 آموزش بافت کلاه و شال,کلاه و شال دخترانه,کلاه و شال نقابدار,کلاه نقابدار

وسایل لازم:
 
  • ۲ کلاف کاموا ۱۰۰ گرمی
  • میل شماره ۵ دارید

نکته:
این بافت مناسب سنین بین ۱۰ تا ۱۲ سال می باشد.

کلاه :
۸۰ دانه سر انداخته یک زیر یک رو کشباف ببافید و بعد از ۱۸ سانتیمتر ۲ در میان یک دانه کورد کنید. ۲ رج به همین شکل دانه ها را کم کنید و بعد از ۲۴ سانتیمتر همه دانه ها را جمع کنید.

نقاب کلاه :
از جلوی کلاه ۴۰ دانه سر گرفته و ۱ زیر ۱ رو ببافید و از دو طرف هر ۲ رج در میان یک دانه ۸ بار کم کنید و ۲۴ دانه باقی مانده را یک جا کور کنید و دوباره از همان جا که دانه گرفته اید از قسمت زیر دوباره ۴۰ دانه را بگیرید و به همین صورت بافته و آستر نقاب می شود و به زیر کلاه بدوزید و داخل آن می توانید طلق قرار دهید.


دور گردنی :
۴۰ دانه سر انداخته و کشلاف دوبل به این صورت که یک زیر یک رو ببافید و دانه زیر را از داخل حلقه پایینی ببافید و ۸۰ سانتیمتر بافته و کور کنید و موقع دوخت درز حتما باید شال را پیچیده و بعد درز را بدوزید.
بافتمون اینجا تمومه.خیلی ساده و شیک می تونید یک شال و کلاه برای عزیزانتون ببافید.

برچسب ها : آموزش بافت کلاه و شال , آموزش بافت کلاه و شال دخترانه , آموزش کلاه کشبافت , آموزش شال کشبافت , آموزش بافت کلاه نقاب دار , آموزش کلاه نقاب دار , کلاه نقابدار , شال بافی , شال کشبافت , بافت شال با کاموا , بافت کلاه نقابدار با کاموا , آموزش بافتنی با کاموا , آمورش بافتنی حرفه ای , آموزش بافتنی , آموزش طرح بافتنی , مدل بافتنی , مدل بافتنی زنانه , میل قلاب بافی , بافت لباس با میل قلاب بافی , آموزش تصویری قلاب بافی ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام