اثرات نوشابه بر قاعدگی و عادت ماهانه

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
اثرات نوشابه بر بلوغ و عادت ماهانه دختران اثرات نوشابه بر بلوغ و عادت ماهانه دختران

نوشابه و هورمون هاي جنسي دختران !!!

              مجموع :سلامت

 

نوشابه,ضررهای نوشابه,نوشابه گازدار

نوشابه و هورمون های جنسی دختران
طبق آخرین تحقیقات مشخص شده است که با مصرف بیشتر نوشابه نوجوانان بخصوص دختران مستعد ابتلا به بلوغ زودرس خواهند شد و دچار مشکلات هورمونی  و عدیده ای از این قبیل نیز خواهند شد!
متخصصان آمریکایی در بررسی‌های خود مشاهده کردند دخترانی که میزان زیادی نوشابه مصرف می‌کنند نسبت به دیگر همسالان خود سریع‌تر وارد دوران بلوغ می‌شوند. متخصصان دانشگاه هاروارد در بررسی انجام شده روی 5600 دختر 9 تا 14 سال در فاصله سال‌های 1996 تا 2001 میلادی دریافتند: افرادی که در روز بیش از 1.5 وعده نوشابه مصرف می‌کنند نسبت به دیگر همسالان خود که این میزان مصرف نوشابه را ندارند حدود دو ماه زودتر اولین عادت ماهانه خود را تجربه می‌کنند.


یکی از محققان این مطالعه گفت: شروع پیش از موعد عادت ماهانه فاکتور خطرزایی برای ابتلا به افسردگی در آینده و خطر ابتلا به سرطان پستان است.
همچنین در این بررسی مشخص شد متوسط سن شروع دوران عادت ماهانه در دخترانی که از این نوع نوشیدنی مصرف می‌کنند در سن 12 سال و هشت ماهگی اتفاق می‌افتد در حالیکه این رقم برای افرادی که میزان پایینی از مصرف نوشابه را دارند 13 سالگی است. به گفته محققان دلیل تاثیر مصرف نوشابه روی شروع زود هنگام دوران قاعدگی مشخص نیست اما باید به نقش مواد قندی روی بروز این وضعیت توجه کرد.

برچسب ها : اثرات نوشابه بر دختران , تاثیرات نوشابه بر قاعدگی , اثرادت نوشابه برقاعدگی , تاثیر نوشابه بربلوغ زودرس , اثرات نوشابه بربلوغ زودرس , رابطه میان نوشابه وبلوغ زودرس , رابطه میان قاعدگی و خودن نوشابه , نوشابه و بلوغ , نوشابه و قاعدگی , اثرات نوشابه بر عادت ماهانه , ویژگی های نوشابه خوب , نوشابه خوب , نوشابه ضرر دار , نوشابه بی ضرر , ضررهای نوشابه بر دختران , ضرر های نوشابه بر خانوم ها , ضررهای نوشابه برزنان باردار ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام