آموزش بافت مقنعه یا کلاه سرهمی دخترانه

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
آموزش بافت مقنعه یا کلاه سرهم دخترانه آموزش بافت مقنعه یا کلاه سرهم دخترانه

آموزش بافت مقنعه یا کلاه سرهم دخترانه

              مجموع :اموزش بافتني

 

 

آموزش بافت مقنعه

وسایل لازم :
 
  • کاموا 3 کلاف 100 گرمی
  • میل شماره 4
  • قلاب شماره 3

ابتدا 250 دانه سر انداخته و بافت را شروع می کنیم (توجه داشته باشید که تمام بافت از زیر صورت می گیرد ) 3 سانت بافت زده سپس 10 دانه در میان دوتایکی کرده و مجددا یک سانت می بافیم .
بافت پشت لباس,آموزش بافت پشت مقنعه
 
دو مرتبه 8 دانه در میان دوتایکی می نماییم اینکار را ( یک سانت بافته و هر 8 دانه یک بار عمل دوتایکی را تکرار می کنیم) تا جایی ادامه می دهیم که حدود 85 دانه از 250 دانه باقی بماند سپس 28 سانت بدون کم کردن به بافت ادامه داده وتمام دانه ها را یکجا کور کرده و درز جلو و فرق سر را می دوزیم.

قلاب را برداشته و نخ را به درز وسط جلوی شال وصل کرده 5 زنجیره زده و با فاصله یک سانتی متر به پایین بافت وصل کرده و دور تا دور شال را بهمین روش بافت می زنیم.
آموزش بافتنی,بافتنی,بافت لباس,بافت لباس دخترانه
این بافت را می توان بعنوان شال کلاه سرهم و یا مقنعه استفاده کرد وبه دلخواه تزیین نمود.

 
برچسب ها : آموزش بافتنی , آموزش بافت لباس , بافت مقنعه دخترانه , آموزش بافت مقنعه , مقنعه , مقنعه بافتنی , آموزش مقنعه قلاب بافی , بافت کلاه سرهم , آموزش کلاه سر هم , آموزش بافت کلاه شبیه مقنعه , بافت سرهمی , آموزش بافتنی دخترانه , آموزش بافتنی با قلاب , بافت مقنعه با قلاب , آمورش بافتنی حرفه ای , آموزش طرح بافتنی , مدل بافتنی , مدل بافتنی زنانه , میل قلاب بافی , بافت لباس با میل قلاب بافی ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام