آموزش بافت ژیله یا بلوز مردانه زیبا

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
آموزش بافت ژیله مردانه آموزش بافت ژیله مردانه

آموزش بافت ژیله مردانه

              مجموع :اموزش بافتني

 

 

ژیله مردانه بافتنی

وسایل مورد نیاز
 
 • میل شماره 4
 • 4 کلاف 135 گرمی کاموای ذغالی نرمال

 • پشت لباس :
  ابتدا 75 دونه سر انداخته و به دلخواه بین 5 تا 7 سانت کشباف می بافیم من کشباف یکدونه ای بافتم(یکی از زیر یکی از رو) بعد 4 دونه رو 2 دانه مدادی (اول دومین دونه بافته میشه بعد اولین دونه) الی آخر روی چپ همه دانه ها جای خود بافته می شوند یعنی 4 زیر  و دو دانه رو . بافت را ادامه میدهیم تا به حلقه آستین برسیم که حدود 45 سانت میشود سپس 15 دانه ابتدا وانتهای میل را  6 رج رکن ( همه دانه ها یا از زیر یا از رو ) میبافیم از ابتدای میل در سه رج و از طرفین 3 تا 2 تا یکی کور می کنیم که حلقه آستین ایجاد می شود سپس 24 سانت بافت را ادامه داده و مجددا از ابتدای میل از هر دو طرف 18 دانه به دو بار کور کرده و مانده دانه ها که تشکیل دهنده یقه پشت است یکجا کور می شود.


  جلو لباس :
  ابتدا 86 دونه سر انداخته و به دلخواه بین 5 تا 7 سانت کشباف می بافیم من کشباف یکدونه ای بافتم(یکی از زیر یکی از رو) بعد دانه ها را به ترتیب تقسیم می کنیم 16 دانه از رو 4 تازیر2 تا رو 4 تازیر 2تا رو 9 تازیر 2تا رو 4 تازیر 2 تا رو 4 تازیر 2 تا رو 4 تازیر 2 تا رو 9 تازیر 2تارو 4 تازیر 2تارو 4 تازیر16 تا رو . روی چپ همه دانه ها جای خود بافته می شوند یعنی برعکس روی راست فقط 16 دانه ابتدا و انتهای کار در هر دو رج از رو بافته می شود .


  تمام دانه های دوتایی و 16 تایی که از رو هستند بعنوان فاصله بافته می شوند.

  تمام دانه های زیر 4 تایی پیچ طنابی هستند .

  تمام دانه های زیر 9 تایی پیچ گیس باف هستند .

  بافت را ادامه می دهیم تا به حلقه آستین برسیم که حدود 45 سانت می شود سپس ابتدای میل در سه رج و از طرفین 4 تا 3 تا 2 تا کور می کنیم که حلقه آستین ایجاد می شود .

  سپس از وسط بافت 15 دانه را رکن بافته واین کار را در هر دو روی بافت انجام داده تا 3 خط موازی بدست بیاید بعد دانه هفتم و هشتم از این 15 دانه را دوتایکی کرده و تا انتهای بافت حلقه آستین بعد از این 7 دانه زیر عمل دوتایکی را برای بازشدن یقه انجام می دهیم تا 18 دانه باقی بماند .

  مجددا از ابتدای میل از هر دو طرف 18 دانه به دو بار کور کرده و 7 دانه یقه را به اندازه 5 سانت ادامه می دهیم و کور می کنیم نخ را به قسمت دیگر یقه متصل کرده و همه کارهای انجام شده قبل را تکرار کرده و درزها را با دوخت بهم متصل می نماییم.


  نکته:
  دریقه پشت بعد از قد لباس 6 رج رکن ابتدا و انتهای کار بافتیم که این 6 رج را به جلو نیز اضافه می کنیم

 

آموزش بافتنی,ژیله مردانه,لباس مردانه,لباس مردانه بافتنی

برچسب ها : آموزش بافتنی , آموزش بافت ژیله مردانه , بافت ژیله مردانه , بافت لباس مردانه , بافت لباس با دومیل , لباس مردانه بافتنی , آموزش لباس بافتنی مردانه , آموزش بافت , آموزش قلاب بافی , بافت بلوز مردانه , بلوز مردانه بافتنی , آموزش بلوز مردانه بافتنی , آمورش بافتنی حرفه ای , آموزش طرح بافتنی , مدل بافتنی , مدل بافتنی زنانه , میل قلاب بافی , بافت لباس با میل قلاب بافی , آموزش تصویری قلاب بافی , سایت آموزش قلاب بافی ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام