آموزش تصویری بافت سارافون دخترانه به همراه الگو

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
آموزش سارافون دخترانه بافتنی زیبا آموزش سارافون دخترانه بافتنی زیبا

آموزش سارافون دخترانه بافتنی زیبا

              مجموع :اموزش بافتني

 

 

سارافون,سارافون دخترانه,بافت سارافون دخترانه,آموزش سارافون دخترانه

آموزش بافت سارافون دخترانه فخری - با تشکر از خانم فخری درانی زحمت این آموزش را برای شما کاربران عزیز سایت کشیده اند.

سایز: 10 سال

وسایل مورد نیاز :

 

  • 3 کلاف 100 گرمی کاموای زرد ضخیم
  • 4 کلاف 100 گرمی کاموای رنگی ضخیم                                 
  • میل شماره 5
  • قلاب شماره 4.5پشت لباس :
46 دانه سر انداخته و روی راست را شروع به بافت میکنیم ( 4 دانه رو 8 دانه زیر 2 دانه رو 8 دانه زیر 2 دانه رو 8 دانه زیر 2 دانه رو 8 دانه زیر 4 دانه رو ) روی چپ لباس دانه ها را همانطور که میبینیم میبافیم (4 دانه زیر 8 دانه رو 2 دانه زیر 8 دانه رو 2 دانه زیر 8 دانه رو 2 دانه زیر 8 دانه رو 4 دانه زیر )     

بافت سارافون,سارافون بافتنی

توجه :
روی راست لباس را طبق نقشه بافته و روی چپ لباس بافتش ثابت است.

بافت را 17 سانت ادامه داده بعد از ابتدای میل در سه رج و از طرفین 3 تا 2 تا یکی کور میکنیم که حلقه آستین ایجاد می شود سپس 18 سانت بافت را ادامه داده و مجددا از ابتدای میل از هر دو طرف 11 دانه یکجا کور کرده و مانده دانه ها که تشکیل دهنده یقه پشت است یکجا کور میشود.

جلوی لباس :
57 دانه سر انداخته و روی راست را شروع به بافت میکنیم ( 2 دانه رو 3 دانه زیر الی آخر) روی چپ لباس دانه ها را همانطور که میبینیم میبافیم (2 دانه زیر 3 دانه رو )

نکته :
2 دانه اول وآخر بافت بعنوان حاشیه و از رو می باشد.

آموزش بافتنی,لباس بافتنی,بافت لباس
نکته:
روی راست لباس را طبق نقشه بافته (دانه های رو ثابت بافته شده و دانه های زیر را سه تا یکی کرده و از میل خارج نمیکنیم یک ژته زده دوباره دانه ها را سه تا یکی کرده و از میل خارج میکنیم . اینکار را سه رج یکبار تکرار میکنیم ) و روی چپ لباس بافتش ثابت است.

بافت را 17 سانت ادامه داده بعد از ابتدای میل در سه رج و از طرفین 4 تا 3 تا 2 تا کور میکنیم که حلقه آستین ایجاد میشود بعد 11 دانه را بافته 17 دانه را کور کرده و 11 دانه دیگر را میبافیم و 11 دانه را 18 سانت بافت زده و دانه ها را یکجا کور کرده و نخ را به 11 دانه مانده متصل کرده و بافت را  18ادامه داده و مجددا دانه ها را یکجا کور می کنیم.

سارافون دخترانه بافتنی
حالا جلو و پشت لباس را به هم میدوزیم و دور حلقه آستین را یک ردیف پایه کوتاه زده سپس 5 زنجیره زده و با یک خانه فاصله و با پایه کوتاه  در پایه کوتاه ردیف قبلی وصل می کنیم.  
                                                                                         
برای دور یقه سه پایه بلند در یک خانه بافته یک خانه فاصله و یک خانه یک پایه کوتاه میزنیم اینکار را دور تا دور یقه جلو و پشت انجام میدهیم .

دامن :

ابتدا با قلاب یک ردیف پایه بلند در تک تک خانه های کمر لباس زده و نقشه زیر را اجرا می کنیم . 

توجه :
دقت داشته باشید که نقشه از قسمت پایین اجرا می شود.

الگوی بافتنی

 

 

الگوهای بافتنی,دانلود الگوهای بافتنی,آموزش الگوهای بافتنی

 

برچسب ها : بافت سارافون , آموزش بافت سارافون , آموزش سارافون بافی , آموزش بافت سارافون دخترانه , الگوی بافت سارافون , الگوی بافت سارافون دخترانه , آموزش بافتنی , آموزش قلاب بافی , سارافون , آموزش سارافون , آموزش سارافون دخترانه , آموزش سارافون بافتنی دخترانه , بافتنی خانم فخری , آموزش های خانم فخری , آموزش بافتنی فخری , آموزش سارافون بافتنی فخری , آموزش های قلاب بافی خانم قخری , دانلود آموزش های خانم فخری , آمورش بافتنی حرفه ای , آموزش طرح بافتنی ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام