آموزش بافت شال گردن و روسری بچه گانه بیتا

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
آموزش بافت شال و روسری بیتا آموزش بافت شال و روسری بیتا

آموزش بافت شال و روسری بیتا

              مجموع :اموزش بافتني

 آموزش بافتنی,بافت شال,بافت روسری,آموزش بافت شال و روسری

سایز:
180 سانتی متر

وسایل مورد نیاز :

3 کلاف کاموای 100 گرمی ظریف

ابتدا 50 دانه سر انداخته رکن می بافیم . (در هر دو طرف بافت همه دانه ها از زیر یا همه دانه ها از رو بافته می شود) این کار را تا 6 رج تکرار می کنیم بصورتیکه در هر طرف بافت سه خط موازی ایجاد شود سپس دانه اول را بافته و از دانه دوم به بعد دوتا یکی و یک ژته زده تا انتهای بافت و دانه آخر را می بافیم رج چپ کار همه دانه ها رکن بافته می شود . بافت را تا 180 سانتی متر به همین روش ادامه داده و کور می کنیم و به اندازه دلخواه ریشه می زنیم.   

نکته بسیار مهم :
این نکته رو من بنا به تجربه شخصی خودم میگم دقت کردید پس از کور کردن بافت هایی مانند شال گردن دو سر کار مثل هم نمی شود یعنی طرفی که دانه سر انداختیم با طرفی که دانه ها را کور کردیم یکسان نیست. برای شکیل تر شدن بافت هنگام کور کردن بجای دو تا یکی کردن یکبار دو تا یکی و یکبار سه تا یکی کنید این کار باعث می شود دانه ها جمع تر شده و ابتدا و انتهای کار یکسان شود.

 

 

برچسب ها : آموزش بافتنی , آموزش بافت شال گردن , آموزش بافت شال , آموزش شال قلاب بافی , بافت شال بیتا , شال قلاب بافی بیتا , آموزش بافتنی بیتا , آموزش بافت شالگردن , بافت شالگردن بچه گانه , بافت روسری , آموزش روسری بافتنی , آموزش روسری قلاب بافی , آمورش بافتنی حرفه ای , آموزش طرح بافتنی , مدل بافتنی , مدل بافتنی زنانه , میل قلاب بافی , بافت لباس با میل قلاب بافی , آموزش تصویری قلاب بافی , سایت آموزش قلاب بافی ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام