خوراکی ها و نوشیدنی های تصفیه کننده شش و ریه

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
بهترین راه های ازبین بردن عفونت ریه ها بهترین راه های ازبین بردن عفونت ریه ها

بهترین راه های ازبین بردن عفونت ریه ها

              مجموع :سلامت

 

 پاک سازی بدن,آب گریپ فروت,ریه,ریه سالم,ریه ناسالم,تصاویر ریه,عکس ریه

تعداد کثیری از افراد هستند که با توجه به اینکه در طول زندگی شان یکبار هم سیگار نکشیده اند ولی مشکل ریوی دارند وبرخی دیگر نیز با وجود 40 سال سیگار کشیدن شش های بسیار سالمی دارند.

همه این ها به ارگانیسم بدن افراد بستگی دارد. در این مقاله راهکارهایی به شما ارائه می گردد تا بتوانید در عرض 72 ساعت شش های خود را پاک کنید.


اولین اقدامی که باید انجام دهید این است که بدن شما از همه محصولات سمی مواد لبنی دور باشد.

* در اولین روز پاک سازی، بدن شما به یک فنجان چای پیش از خواب نیاز دارد تا مواد سمی که باعث یبوست در روده می شود از بدن خارج گردند. در حین عمل پاکسازی نباید با انجام کارهای سنگین فشار زیادی بر روی شش ها یا دیگر نقاط بدن باشد.

 

* قبل از صبحانه 2 عدد لیمو را در 300 میلی لیتر آب بچکانید.

 

* 300 میلی لیتر آب گریپ فروت مصرف کنید. اگر طعم آن را نمی پسندید، می توانید آب آناناس را جایگزین آن کنید. این دو آبمیوه سرشار از آنتی اکسیدان طبیعی بوده که سیستم تنفسی را بهبود می بخشد.

 

* لازم است بین وعده صبحانه و نهار 300 میلی لیتر آب هویج مصرف شود. این آبمیوه کمک می کند تا خون شما طی 72 ساعت پاکسازی، قلیایی شود.

 

* در هنگام وعده نهار 400 میلی لیتر آبمیوه حاوی پتاسیم مصرف کنید. پتاسیم به عنوان یک پاک کننده قوی عمل می کند. پیش از خواب 400 میلی لیتر آب آلبالو بنوشید که این آبمیوه با باکتری های عفونت ساز در ریه مقابله می کند.

 

* 20 دقیقه استحمام با آب گرم بسیاری از مواد سمی را از بین می برد.

 

* 5 تا 10 قطره اوکالیپتوس را در ظرف پر از آب بریزید. سرتان را روی آن گرفته و با حوله ای سرتان را بپوشانید. از این بخار استنشاق کرده تا آب سرد شود.

برچسب ها : تصاویر ریه , ریه سالم , ریه ناسالم , ریه سالم و ناسالم , شش سالم و ناسالم , تصاویر شش , شش انسان , شش سیگاری , ریه سیگاری , ریه غیر سیگاری , پاک کردن ریه , راه های تمیز کردن ریه و شش , خواراکی پاک کننده ریه و شش , از بین بردن عفونت شش , ازبین بردن عفونت ریه , افراد سیگاری , ریه افراد سیگاری ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام