آموزش ساخت گل یوگا

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
آموزش تصویری ساخت گل یوکای زیبا آموزش تصویری ساخت گل یوکای زیبا

آموزش تصویری ساخت گل یوکای زیبا

              مجموع :گلسازی وعروسک سازی

 

 آموزش گلسازی,ساخت گل,ساخت گل یوگا,گل یوگا,گل پارچه ای یوگا

ابتدا برشهایی با فاصله یكسان از سمت بیرون به سمت مركز دایره ایجاد می كنیم به صورتی كه انتهای هر برش حدود 1 سانتیمتر با مركز دایره فاصله داشته باشد. سپس گوشه های انتهایی را بصورت "هشتی شكل" می بریم.

 

 

از مخلوط رنگهای سبز روشن و زرد تركیبی درست كرده و با اسفنج از مركز گل بصورت پرتابی به سمت بیرون دایره رنگ را پخش می كنیم. گلبرگها را روی اتو گذاشته و گرم كنید. پس از گرم شدن، دایره را از مركز به سمت داخل به تعداد متعددی تا كنید و بین كف دو دست قرار داده و به حالت رفت و برگشت، "لویر" دهید. اگر هنوز گلبرگها گرمای خود را از دست نداده اند هر یك از برش ها را بصورت عمودی به سمت داخل، جداگانه تا كنید. این كار باعث می شود تا گلبرگهای كوچك، زیباتر و طبیعی تر به نظر برسند.

 


برای پرچمهای این گل، می توانید از پرچمهای جارویی استفاده نمایید. پرچم جارویی را به سیم روكش دار شماره 7 بوسیله نوار گاترین متصل كرده و در وسط دایرۀ برش داده شده فرو می كنیم. پشت گلبرگ اول را چسب گرم زده و گلبرگ دوم را پشت آن قرار داده و همین كار را برای گلبرگ سوم نیز تكرار می كنیم.

 


برای ساختن برگها طبق تصویر از فوم زرد به تعداد دلخواه برش داده و به رنگ پاییزی رنگ می كنیم. اگر در تصویر دقت كرده باشید در رنگ آمیزی برگها از 3 رنگ قرمز، سبز و زرد استفاده شده است كه جلای خاصی به گل آرایی آن می دهد. به این صورت كه هر یك سوم عرض برگ را به ترتیب رنگ قرمز، زرد و سبز رنگ آمیزی كرده و باید بدانید كه گرم كردن برگ بعد از رنگ آمیزی پاییزی به برگها جلای بیشتری می دهد و آن را به طبیعت نزدیك تر می سازد. در این مرحله برگ را بین كف دو دست قرار داده و به حالت لوله كردن "لیور" دهید.

 


با توجه به رنگ زیبای گل و ملاحت آن برای گل آرایی آن از گلهای خشك (استاتیس و گل رنگ) استفاده كرده ام كه در عین شادابی نمای پاییزی آن را دو چندان كرده است

برچسب ها : آموزش گلسازی , ساخت گل , ساخت گل یوگا , آموزش مدل گل یوگا , آموزش گل یوگا , آموزش پرورش گل یوگا , درجه حرارت برای نگه داری گل یوگا , آموزش نگه داری گل یوگا در خانه , مواد خوراک , گل سازی , آموزش گل سازی , آموزش ساخت انواع گل , ساخت گل رز , ساخت گل محمدی , سایت گل سازی , سایت آموزش گل سازی , ساخت دسته گل , ساخت سبد گل , ساخت گل با پارچه , آموزش ساخت گل با انواع پارچه ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام