آموزش گذاشتن مژه مصنوعی برروی پلک

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
آموزش تصویری گذاشتن مژه مصنوی آموزش تصویری گذاشتن مژه مصنوی

آموزش تصویری گذاشتن مژه مصنوی

              مجموع :ارایش چشم

 

 گذاشتن مژه مصنوعی,آموزش قرار دادن مژه مصنوعی,مدل های مژه مصنوعی

مژه انتخاب شده را روی چشم گذاشته و آنرا از داخل چشمها به بیرون اندازه بگیرید و اضافی آنرا کوتاه کنید.گوشه بیرونی مژه را با موچین گرفته و چسب مخصوص آنرا خیلی کم روی نوار مژه بمالید- مژه را که با موچین نگهداشته اید از داخل چشم به بیرون گذاشته و بدون تماس بدیگر مژهها روی مژه واقعی بگذارید. اگر احتیاج بود با ته موچین و با چشم بسته! مژه را در جای خود محکم کنید.

گذاشتن مژه,پرپشت کردن مژه,آموزش ساخت مژه,مدل های مژه,مژه مصنوعی

بعد از خشک شدن چسب آرام چشمها را باز کنید ، اگر جای را اشتباه کرده باشید مژهها هم به پوست میچسبد که آرام میتوانید مژههای اصلی را از هم جدا کنید.اگر اشتباه شد و مجبور شدیدآنرا بردارید باید مژه را تمیز کرده و بد از خشک کردن دوباره مراحل بالا را تکرار کنید.

بعد از موفقیت کامل میتوانید با خط چشم مایع روی مژه و چسب را بکشید. البته تا این زمان باید چسب خشک شده و رنگ خود را از دست بدهد. و خوب برای امتحان میتوانید مژه مصنوعی را خیلی آرام بردارید که اگر کار بدرستی انجام شده باشد اینکار عملی نخواهد بود.و آخرین مرحله با مالیدن ریمل مژه مصنوعی و حقیقی را به هم بچسبانید و بعد از این مراحل سایه چشم و دیگر رنگها را استفاده کنید.نکته آخر: اگر کیفیت مژه مصنوعی خوب باشد میتوانید آنرا چندین بار استفاده کنید و الا بعد از یک بار دیگر قابل استفاده نخواهند بود.

 

برچسب ها : مژه , انواع مژه , مدل های مژه , مژه مصنوعی , مدل های مژه مصنوعی , آموزش گذاشتن مژه مصنوعی , آموزش قرار دادن مژه مصنوعی , آموزش گذاشتن مژه , آموزش ساخت مژه , پلک مصنوعی , مدل های پلک مصنوعی , آموزش گذاشتن پلک مصنوعی , چشم , آرايش چشم , ارایش چشم , خط چشم , سایه چشم , کرم دورچشم , سیاهی دورچشم , لوازم آرایش ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام