close
رزرو هتل

شال گردن قلاب بافي روباه

تبلیغات

 ست سارافون و دامن شلواری

موضوعات
رتبه سايت درگوگل

فروشگان سايت
پيوندهاي روزانه
آخرين مطالب ارسالي
مطالب پربازديد
تبليغات

آموزش بافتنی,آموزش قلاب بافی,آموزش خیاطی,آموزش مسائل زناشویی,تصاویر بازیگران,اخبار امروز,ورزش,زیبایی اندام,آموزش گلسازی,آموزش عروسک سازی,آموزش آشپزی

ساعت بافتنی زنانه و دخترانه روژین

 

 

ساعت بافتنی,بافت ساعت,مدل ساعت,ساعت قلاب بافی

 

قیمت 25.000 تومان

توضيحات بيشتر

دستگاه تصفیه آب خانگی

 


تصفیه کن آب,تصفیه کردن آب,آموزش تصفیه کردن آب

 

قیمت 25.000 تومان تصفیه کن خانگی آب


چرخ خیاطی دستی تمام اتوماتیک

 

 

چرخ خیاطی دستی,چرخ خیاطی پیشرفته,آموزش خیاطی


قیمت 30.000 تومان
توضيحات بيشتر


آخرين ارسال هاي انجمن
عنوان پاسخ بازديد توسط
پردازش ابری چیست؟ 1 110 minomani
آموزش طراحی طلا و جواهر با رایانه 0 54 sosan33
آموزش طلا و جواهر سازی و قالب سازی حرفه ای 0 45 sosan33
آموزش گوهرشناسي مطابق با استانداردها 0 39 sosan33
بافتنی 9 9944 rahi11
خياطي 16 7502 rahi11
تناسب مکانی در دکوراسیون داخلی 2 1202 arian24
دکوراسیون آشپزخانه 2 3765 arian24
چشم انداز 2 در طراحی داخلی 1 1230 saba30
در خواست مدل شنل 6 4116 azita30
دکوراسیون شیک و مدرن 0 2082 tanaz22
طراحی مدرن 0 1178 tanaz22
چشم انداز در طراحی داخلی 0 1111 tanaz22
مدیریت و رهبری پروژه برای معماری داخلی 0 831 tanaz22
خانه هایی با نمای شیشه ای در معماری داخلی 1 1354 tanaz22
چطور در طراحی داخلی یک کاناپه انتخاب کنیم؟ 0 1142 tanaz22
کمبود فضا در طراحی داخلی 0 1207 tanaz22
آپارتمان نشینی در معماری داخلی 0 1178 tanaz22
طراحی داخلی خانه 0 1944 tanaz22
پنجره در دکوراسیون 0 1158 tanaz22
درباره : آموزش بافتنی و قلاب بافی ,
بازديد : 1471 | تاريخ : چهارشنبه 13 فروردين 1393 زمان : 17:19 |

آموزش بافت شال گردن قلاب بافي به شكل روباه

              مجموع :اموزش بافتني

 

 

بافت شال گردن,شال گردن,شال گردن قلاب بافي,آموزش بافت شال گردن قلاب بافي,شال گردن حيوانات,شال گردن روباه,بافت شال گردن روباه,شال گردن بچه گانه

کاموای نازک اجری ۲ عدد

مشکی و سفید یک عدد که البته کامل استفاده نمیشه و میتونید از کامواهای مونده از قبل استفاده کنید.

بافت های مورد نیاز: حلقه طلایی و پایه بلند و شلال یا بخیه . آمورش بافت ها در قسمت صفحه اصلی برچسب های مطالب بخش آموزش هست.

سایز قلاب ۴

یک حلقه طلایی ۶ تایی بزنید.

رج یک:دو زنجیره بزنید.در همان دانه یک پایه بلند بزنید. در هرکدام از پایه ها دو پایه بلند بزنید.  دانه اخر را با شلال یا بخیه به دانه دوم از زنجیره ها متصل کنید. در انتهای رج ۱۲ دانه داریم

رج دوم: دو زنجیره بزنید.در دانه بعد یک پایه بلند بزنید. در هرکدام از پایه ها یک پایه بلند بزنید. دانه اخر را با شلال یا بخیه به دانه دوم از زنجیره ها متصل کنید.

رج سه : دو زنجیره بزنید. در دانه اول یک پایه بلند در دانه دوم دو پایه بلند بزنید. این کار را تا انتها تکرار کنید. در دانه اخر یک پایه بلند بزنید( دانه دوم آن همان زنجیره هاست). دانه اخر را با شلال یا بخیه به دانه دوم از زنجیره ها متصل کنید.  در انتهای رج ۱۸ دانه داریم.

رج چهار: دو زنجیره بزنید.در دانه بعد یک پایه بلند بزنید. در هرکدام از پایه ها یک پایه بلند بزنید. دانه اخر را با شلال یا بخیه به دانه دوم از زنجیره ها متصل کنید.

رج پنج: دو زنجیره بزنید. در دانه اول و دوم هر کدام یک پایه بلند و  در دانه سوم دو پایه بلند بزنید. این کار را تا انتها تکرار کنید. دانه اخر را با شلال یا بخیه به دانه دوم از زنجیره ها متصل کنید.  در انتهای رج ۲۴ دانه داریم.

رج شش:دو زنجیره بزنید.در دانه بعد یک پایه بلند بزنید. در هرکدام از پایه ها یک پایه بلند بزنید. دانه اخر را با شلال یا بخیه به دانه دوم از زنجیره ها متصل کنید.

رج هفت: دو زنجیره بزنید. در دانه اول و دوم  و سوم هرکدام یک پایه بلند و در دانه چهارم دو پایه بلند بزنید. این کار را تا انتها تکرار کنید. دانه اخر را با شلال یا بخیه به دانه دوم از زنجیره ها متصل کنید.  در انتهای رج ۳۰دانه داریم.

رج هشت:دو زنجیره بزنید.  در دانه اول و دوم و سوم و چهارم هر کدام یک پایه بلند و در دانه پنجم دو پایه بلند بزنید. این کار را تا انتها تکرار کنید.  دانه اخر را با شلال یا بخیه به دانه دوم از زنجیره ها متصل کنید. در انتهای رج ۳۶ دانه داریم.

رج نه :دو زنجیره بزنید.در دانه بعد یک پایه بلند بزنید. در هرکدام از پایه ها یک پایه بلند بزنید. دانه اخر را با شلال یا بخیه به دانه دوم از زنجیره ها متصل کنید. رنگ نخ را عوض کنید.

بافت شال گردن,شال گردن,شال گردن قلاب بافي,آموزش بافت شال گردن قلاب بافي,شال گردن حيوانات,شال گردن روباه,بافت شال گردن روباه,شال گردن بچه گانه

رج ده:با نخ آجری ببافیددو زنجیره بزنید. در دانه اول و دوم و سوم و چهارم و پنجم هر کدام یک پایه بلند و در دانه ششم دو پایه بلند بزنید. این کار را تا انتها تکرار کنید. دانه اخر را با شلال یا بخیه به دانه دوم از زنجیره ها متصل کنید. در انتهای رج ۴۲دانه داریم.

رج یازده:دو زنجیره بزنید.در دانه بعد یک پایه بلند بزنید. در هرکدام از پایه ها یک پایه بلند بزنید. دانه اخر را با شلال یا بخیه به دانه دوم از زنجیره ها متصل کنید.

رج دوازده:دو زنجیره بزنید. در شش دانه انول هر کدام یک پایه بلند و در دانه هفتم دو پایه بلند بزنید. این کار را تا انتها تکرار کنید. دانه اخر را با شلال یا بخیه به دانه دوم از زنجیره ها متصل کنید. در انتهای رج ۴۹ دانه داریم.

رج سیزده:دو زنجیره بزنید.در دانه بعد یک پایه بلند بزنید. در هرکدام از پایه ها یک پایه بلند بزنید. دانه اخر را با شلال یا بخیه به دانه دوم از زنجیره ها متصل کنید.

تا زمانی که شال گردن شما ۱۵۰ سانت بشود رج سیزده را تکرار کنید.

صورت

رج اول:دو زنجیره بزنید.  با رنگ اجری ۱۲ پایه بلند بزنید. تا انتهای رج بقیه دانه ها را با سفید ببافید.  دانه اخر را با شلال یا بخیه به دانه دوم از زنجیره ها متصل کنید.

رج دوم:دو زنجیره بزنید.  دانه اول را سفید ببافید. با رنگ اجری ۱۰ دانه ببافید. بقیه دانه ها را با سفید ببافید. دانه اخر را با شلال یا بخیه به دانه دوم از زنجیره ها متصل کنید.

رج سوم:دو زنجیره بزنید.  دانه اول و دوم را سفید ببافید. با رنگ آجری ۸ دانه ببافید. بقیه دانه ها را با سفید به این صورت ببافید. یک دانه ببافید یک دانه جا بیندازید.  دانه اخر را با شلال یا بخیه به دانه دوم از زنجیره ها متصل کنید.

رج چهارم:دو زنجیره بزنید.  دانه اول و دوم و سوم را سفید ببافید. با رنگ آجری ۶دانه ببافید. بقیه دانه ها را با سفید ببافید.  دانه اخر را با شلال یا بخیه به دانه دوم از زنجیره ها متصل کنید.

رج پنج :دو زنجیره بزنید.  قسمت های اجری را با رنگ اجری و قسمت های سفید را با سفید ببافید. دانه اخر را با شلال یا بخیه به دانه دوم از زنجیره ها متصل کنید.

رج شش:دو زنجیره بزنید. قسمت های اجری را با رنگ اجری و قسمت های سفید را با سفید ببافید. قسمت سفید هر چهار دانه که بافتید یک دانه جا بیندازید. دانه اخر را با شلال یا بخیه به دانه دوم از زنجیره ها متصل کنید.

رج هفت:دو زنجیره بزنید. قسمت های اجری را با رنگ اجری و قسمت های سفید را با سفید ببافید.قسمت سفید هر چهار دانه که بافتید یک دانه جا بیندازید دانه اخر را با شلال یا بخیه به دانه دوم از زنجیره ها متصل کنید.

رج هشت:دو زنجیره بزنید.  مانند رج قبل بافته میشود با این تفاوت که قسمت های اجری را با رنگ مشکی ببافید. دانه اخر را با شلال یا بخیه به دانه دوم از زنجیره ها متصل کنید.

رج نه:دو زنجیره بزنید.  همه دانه ها را با رنگ مشکی ببافید. قسمتهایی که سفید بود و الان با رنگ مشکی می بافید یکی درمیان ببافید. یعنی یک دانه ببافید یک دانه جا بیندازید. دانه اخر را با شلال یا بخیه به دانه دوم از زنجیره ها متصل کنید.

رج ده:دو زنجیره بزنید.  یک دانه ببافید یک دانه جا بیندازید. تا کامل کور شود.

دست و پا:

یک حلقه طلایی ۶ تایی بزنید.

رج اول:دو زنجیره بزنید.  در هر کدام از پایه ها دو پایه بلند بزنید.

رج دوم:دو زنجیره بزنید.  در تمام دانه ها یک پایه بلند بزنید.

به اندازه ۲۵ سانت رج دو را تکرار کنید.

کور کنید و به بدن متصل کنید.

گوش

بافت شال گردن,شال گردن,شال گردن قلاب بافي,آموزش بافت شال گردن قلاب بافي,شال گردن حيوانات,شال گردن روباه,بافت شال گردن روباه,شال گردن بچه گانه

به دو روش میتونید گوش رو ببافید.

یکی اینکه قسمت اجری و مشکی رو جدا ببافید و بعد به هم متصل کنید.

دوم اینکه همه رو یکسره ببافید.

روش اول: با رنگ آجری

سه تا زنجیره بزنید.

رج اول: در دانه دوم از قلاب دو پایه کوتاه بزنید. در دانه بعد هم دو پایه کوتاه بزنید. ۴ دانه میشود.

رج دوم: یک زنجیره بزنید. .در همان دانه دو پایه کوتاه بزنید. در دو دانه وسط هر کدام یک پایه کوتاه بزنید. در دانه اخر دو پایه کوتاه بزنید. ۶ دانه میشود.

رج سوم:یک زنجیره بزنید. .در همان دانه دو پایه کوتاه بزنید. در بقیه دانه ها هر کدام یک پایه کوتاه بزنید. در دانه اخر دو پایه کوتاه بزنید. ۸دانه میشود.

رج چهارم: یک زنجیره بزنید. .در همان دانه دو پایه کوتاه بزنید. در بقیه دانه ها هر کدام یک پایه کوتاه بزنید. در دانه اخر دو پایه کوتاه بزنید. ۱۰ دانه میشود.

رج پنجم:یک زنجیره بزنید. در تمام دانه ها یک پایه کوتاه بزنید.

رج ششم:یک زنجیره بزنید. .در همان دانه دو پایه کوتاه بزنید. در بقیه دانه ها هر کدام یک پایه کوتاه بزنید. در دانه اخر دو پایه کوتاه بزنید. ۱۲ دانه میشود.

رج هفتم: یک زنجیره بزنید. در تمام دانه ها یک پایه کوتاه بزنید.

رج هشتم:یک زنجیره بزنید.در همان دانه دو پایه کوتاه بزنید. در دانه دو و سه و چهار و پنج هر کدام یک پایه کوتاه بزنید.در دانه شش و هفت هر کدام دو پایه کوتاه بزنید. در دانه های هشت و نه و ده و یازده هر کدام یک پایه کوتاه بزنید. در دانه اخر دو پایه کوتاه بزنید. ۱۶ دانه میشود.

رج نهم تا دوازده: یک زنجیره بزنید. در تمام دانه ها یک پایه کوتاه بزنید.

رج سیزده:یک زنجیره بزنید. در همان دانه چیزی نبافید در دانه دو و سه و چهار و پنج و شش یک پایه کوتاه بزنید. دانه هفت را جا بیندازید. در دانه هشت یک پایه کوتاه بزنید. دانه نه را جا بیندازید. در دانه  ده و یازده و دوازده و سیزده و چهارده یک پایه کوتاه بزنید. دانه پانزده را جا بیندازید. در دانه اخر یک پایه کوتاه بزنید. میشود ۱۲ دانه

رج چهارده:یک زنجیره بزنید. در تمام دانه ها یک پایه کوتاه بزنید.

رج پانزده: یک زنجیره بزنید. در همان دانه چیزی نبافید در دانه های بعد یک پایه کوتاه بزنید.  دانه یک مانده به اخر را جا بیندازید. در دانه اخر یک پایه کوتاه بزنید.میشود ۱۰ دانه

رج شانزده: یک زنجیره بزنید. در تمام دانه ها یک پایه کوتاه بزنید.

رج هفده و هجده و نوزده:یک زنجیره بزنید. در همان دانه چیزی نبافید در دانه های بعد یک پایه کوتاه بزنید. دانه یک مانده به اخر را جا بیندازید. در دانه اخر یک پایه کوتاه بزنید.

رج بیست: یک زنجیره بزنید. دانه اول را جا بیندازید. دانه دوم را ببافید. دانه سوم را جا بیندازید. دانه چهارم را ببافید.

با رنگ مشکی مانند رنگ اجری بافته میشود با این تفاوت که از ابتدا به جای سه زنجیره دو زنجیره بزنید. تا رج پنج مانند رنگ اجری بافته میشود. رج پنج را سه بار دیگر تکرار کنید. رج پانزده تا بیست را ببافید. رج های بین رج ۵ تا پانزده را نبافید.

کور کنید. انتهای ان را نخ بلند جا بگذارید تا بعدا قسمت سیاه را با ان بدوزید

هر دو قسمت را به هم بدوزید. سپس به شال گردن متصل کنید.

بافت شال گردن,شال گردن,شال گردن قلاب بافي,آموزش بافت شال گردن قلاب بافي,شال گردن حيوانات,شال گردن روباه,بافت شال گردن روباه,شال گردن بچه گانهبرچسب ها : بافت شال گردن , شال گردن , شال گردن قلاب بافي , آموزش بافت شال گردن قلاب بافي , شال گردن حيوانات , شال گردن روباه , بافت شال گردن روباه , شال گردن بچه گانه , شال گردن قلاب بافي به شكل حيوان , بافت شال گردن به شكل حيوان , بافت شال گردن بچه گانه به شكل حيوان , به شكل روباه , به شكل حيوان , شالگردن , بافت شالگردن بچه گانه , بافت شالگردن بچگانه , آموزش بافت شالگردن , شالگردن قلاب بافي , بافت شالگردن قلاب بافي به شكل روباه , روباه ,
نويسنده : وحید فرزین | نظرات ()

مطالب مرتبط
بروزترين پيشوازهاي ايرانسل و همراه اول
بوي عيدي = 30308
اي حرمت = 30296
دوست دارم = 30896
دلم گرفته = 30202
عشق اول = 30464
يکي هست = 30880
هرگز نشد = 30470
قرار نبود = 30475
يادته = 30895
خاطره ها = 30875
حلالم کن = 4413389
يکي يکدونه = 5515404
ساعت رفتن=5514691
رفيق نيمه راه = 5514627
تو راست ميگي = 3313226
هي تو= 3314291
تصميم = 3313736
تو نزديکي = 2211397
مغرور = 3313377
چي شد = 3313375
به خدا = 3314733
ديدي = 3314737
دوست دارم = 3315193
هوايي شدي = 3315201
هوايي شدي دو = 3315202
سريال شيدايي = 2211520
برو فکرشم نکن = 5513986
گيجه لر=3312873
کيم گلر= 3312879
تقاص = 3314296
ارسال نظر براي اين مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

تبليغات

مهره مار

آمار كاربران
  • افراد آنلاين : 456
  • اعضاي آنلاين : 10
  • تعداد اعضا : 614270

جدیدترین های امروز


کپي مطالب این سايت فقط با ذکر منبع مجاز می باشد.


logo-samandehi